به نام آنکه جان را فکرت آموخت

لژیون«تو فقط لیلی باش» شعبه امین گلی روز دوشنبه 96/4/12 به استادی هم‌سفر لیلا با حضور اعضای لژیون  و با دستور جلسه سی دی دامنه ارتعاش رأس ساعت 17:30 آغاز به کار نمود.


اگر در زندگی کسی از شما بدون اینکه مرتکب اشتباهی شده باشید  فاصله گرفت و سلب اعتماد کرد می‌توانید برایش مسئله را توضیح دهید  و بگویید که قصد شما چه بوده است و دیگر اینکه اجازه دهید گذشت زمان به او اثبات کند که می شود این اعتماد ازدست‌رفته  به شخص برگردد ولی باید فراموش نکنید که دامنه ارتعاش هر فردی متفاوت است...

در ادامه مطلب بخوانید....

ابتدا استاد گرامی جایگاه مرزبانی را به خانم لیلا و خانم اشرف تبریک گفتند  و از حضور هم‌سفران در انتخابات مرزبانی تشکر کردند.

ایشان در ادامه در مورد سی دی دامنه ارتعاشات، ابتدا واژه دامنه ارتعاشات را توضیح دادند و گفتند دامنه یعنی گسترده، حوالی و اطراف. در اطراف انسان‌ها یک نوع انرژی و حس وجود دارد. ارتعاشات یعنی چیزی که مانند انرژی از انسان ساطع می‌گردد.

هر چیزی در این هستی یک نوع دامنه ارتعاش دارد و در یک سطحی ارتعاش پیدا می‌کند حتی گیاهان و حیوانات نیز دامنه ارتعاشات دارند. دامنه ارتعاشات در انسان هم از نوع منفی است هم از نوع مثبت است. ولی در موجودات دیگر حالت خنثی دارد.

وقتی فرد حالش خراب است اگر سطح دامنه ارتعاش او را برحسب اعداد از یک تا ده در نظر بگیریم در حد دو تا سه می‌باشد و حال خوبی ندارد. اگر حال خوبی داشته باشد دامنه ارتعاش فرد به‌طرف بالا هدایت می‌شود. و در حد نه تا ده می‌باشد درنتیجه در هر دامنه‌ای که ارتعاش پیدا کند به همان اندازه اتفاقات را به سمت خود جذب می‌کند.

اگر یک روز حال خوبی نداشته باشد دقیقاً همان روز با افرادی روبرو می‌شود که باعث ناراحتی بیشتر او می‌شوند و این نشان‌دهنده این است که اگر سطح انرژی فرد پایین باشد افرادی با سطح انرژی در حد خود را به سمت خود جذب می‌کند و اگر حال خوبی داشته باشد در دامنه ارتعاش  انسان‌های مثبت و توانمند قرار می‌گیرد.

هم‌سفر اکرم: وقتی میزان انرژی دو نفر در یک اندازه باشد همدیگر را جذب می‌کنند.  در این صورت اگر من و همسرم سطح انرژی متفاوتی با یکدیگر داشته باشیم از هم دور خواهیم شد؟

هم‌سفر لیلا: شما و تمام کسانی که بازیگر زندگی شما هستند در یک سطح از دامنه ارتعاشات قرار می‌گیرید، در غیر این صورت هرگز در کنار هم قرار نمی‌گرفتید.

استاد گرامی در ادامه فرمودند: آقای امین در این سی دی می‌گویند دیده‌بانان کسانی هستند که قوانین را  به‌صورت شورایی و مشورت کردن وضع می‌کنند.

دیده‌بانان باید به یک سطحی از آگاهی و دانایی رسیده باشند که قادر باشند از خیلی از خواسته‌های شخصی خود بگذرند تا بتوانند اتفاقات و مسائل اطراف را درک کنند و به آن رسیدگی کنند در این صورت فرد می‌تواند به جایگاه دیدبانی دست پیدا کند.

آقای امین می‌فرمایند کسی که به کنگره می‌آید نباید کنگره را بسیار سفید ببیند چراکه خیلی از افراد دچار این اشتباه می‌شوند و گمان می‌کنند کنگره با هر مکان دیگری متفاوت است و تمام افرادی که در اینجا خدمت می‌کنند را نیز به‌ دور از اشتباه و سفید می‌بینند، به همین دلیل وقتی خطایی صورت می‌گیرد تمام کنگره را زیر سؤال می‌برند

اما خدمتگزاران کنگره نیز همانند دیگر انسان‌ها تاریکی در وجود آن‌ها به صفر نمی‌رسد.

حتی در وجود انسان هایی که تمام وجود آن ها تاریکی و سیاهی است، نقطه سفیدی وجود دارد  و این همان روشنی وجودی انسان است که با تزکیه و پالایش زیاد می‌توان این دایره را سفید کرد ولی آن نقطه سفید هرگز از بین نمی‌رود. عکس این هم وجود دارد که در وجود کسی که پر از روشنی و سفیدی است، هم ممکن است نقاط تاریک و سیاهی وجود داشته باشد.


در سی دی دامنه ارتعاشات به این مورداشاره می‌شود که همه انسان‌ها بلااستثناء  قابل‌اطمینان هستند.

هم‌سفر خدیجه: آقای امین می‌گویند همه انسان‌ها قابل‌اطمینان هستند و هیچ انسانی نیست که نتوان به او اعتماد کرد، ولی تفاوت انسان‌ها در دامنه ارتعاشاتشان است که نشان‌دهنده این است که تا چه اندازه می‌توان به آن‌ها اعتماد کرد. شاید به فردی اعتماد کنید ولی در یک مقطعی متوجه شوید  که از اعتماد شما سوءاستفاده کرده است و باعث شکستن قلب شما می‌شود و حالتی در شما به وجود می‌آید که دیگر نمی‌توانید به آن شخص یا هر فرد دیگری اعتماد کنید؛ و یا برای ادامه رابطه‌مان با آن فرد تظاهر به داشتن اعتماد بکنیم ، ولی در باطن برای همیشه به او بی‌اعتماد و شکاک باشیم

انسان‌ها اگر بخواهند به دیگران اعتماد نکنند با آن‌ها تبادل انرژی هم نخواهند داشت و این مشکل‌ساز خواهد بود چون فرد شرط را ناقص اجرا کرده است یعنی اطمینان داشته ولی بدون تفکر بوده است.

اگر انسان را به فنر تشبیه کنیم هم فنر ضعیف داریم و هم فنر قوی. این بستگی به دامنه ارتعاشات آن دارد  . اگر بیشتر از توان و ظرفیت فنر به آن فشار وارد کنیم از تعادل خارج می‌شود. حال انسان هم به همین‌گونه است که باید به‌اندازه ظرفیتش  به او اعتماد کنیم

هم‌سفر لیلا: آقای امین می‌گویند هرگز نگویید هیچ انسانی قابل‌اطمینان نیست این امری اشتباه است که  در زندگی خود انجام می‌دهیم؛ و با سلب اعتماد از فردی نباید آن را به همه نسبت داد و از دیگران فاصله گرفت، چراکه ما انسان‌ها از کنار هم بودن انرژی می‌گیریم  و نبود دیگران در کنار ما باعث می‌شود ضربه به قلب ما وارد شود و به‌طرف تنهایی سوق داده شویم و این‌گونه تاریکی خلق می‌شود.

دامنه انسان که همان دانایی اوست، هرچقدر بالاتر برود اعتماد و اطمینان بیشتری می‌توانیم به فرد داشته باشیم.

آقای امین می‌گویند بعضی از افراد را فقط در حد چای خوردن می‌توان داشت  یعنی در حد یک هم‌صحبتی ساده و کوتاه می‌توان با آن‌ها ارتباط برقرار کرد.

هر وقت کسی اعتماد کرد و از این اعتماد سوءاستفاده شد مشکل از خود فرد است نه از طرف مقابل، چراکه ظرفیت او در همین حد بوده و این شخص است که باید متوجه حد و اندازه او می‌شد.

هم‌سفر لیلا رحیمی: اعتمادهای ازدست‌رفته دودسته هستند. یکی اعتمادی که خود فرد در آن دخالت دارد یعنی مطلبی را بدون در نظر گرفتن ظرفیت   شخص به او می‌گوید و آن فرد هم به گوش شخص سومی می‌رساند. هرچند آن فرد هم قصدش خبرچینی نبوده و گرفتن راهنمایی برای کمک کردن به فردی می‌باشد که دچار مشکل شده است اما این اعتماد از دست می‌رود.

نوع دیگر مواقعی است که به خاطر سوءتفاهمی اعتماد از دست می‌رود  اینجاست که این امر خیلی دردآور است چراکه بدون این‌که فرد اطلاعی داشته باشد او را به قضیه‌ای ربط می‌دهند و معتمد بودن او زیر سؤال می‌رود. تکرار این اتفاقات باعث می‌شود فرد تنهایی را بر ارتباط با دیگران ترجیح دهد.

هم‌سفر لیلا: اگر در زندگی کسی از شما بدون اینکه مرتکب اشتباهی شده باشید  فاصله گرفت و سلب اعتماد کرد می‌توانید برایش مسئله را توضیح دهید  و بگویید که قصد شما چه بوده است و دیگر اینکه اجازه دهید گذشت زمان به او اثبات کند که می شود این اعتماد ازدست‌رفته  به شخص برگردد ولی باید فراموش نکنید که دامنه ارتعاش هر فردی متفاوت است.

بعدازآن لژیون با دعای خالصانه هم‌سفران به پایان رسید.

نویسنده و عکاس: هم‌سفر فاطمه
طبقه بندی: گزارشات لژیون،

تاریخ : 1396/04/16 | 10:06 ق.ظ | نویسنده : همسفر لیلا (راهنمای لژیون) | نظرات


  • paper | وب یـــران پـــازل | رپرتاژ آگهی
  • فروش تبلیغ متنی | نوین 2