ܓ✿ تـــو فــقــطــ لــیــلــی بــاش ܓ✿
تو فقط لیلی باش... دل مجنون با من... گذر از این هفت خان... سخت و آسون با من! (وب لژیون همسفر لیلا) 
قالب وبلاگ

به نام خدایی که عاشقی‌اش دل می‌خواهد نه دلیل

لژیون «تو فقط لیلی باش» شعبه امین گلی روز دوشنبه 96/5/23 با استادی هم‌سفر لیلا و با حضور گرم اعضای  لژیون و با دستور جلسه سی دی شرط‌ بندی رأس ساعت 17:30 آغاز به کار نمود.


در کنگره هنگامی‌که فردی به درمان و رهایی می‌رسد این امر به‌قدری عظیم است که آن روز  فرشتگان به زمین می‌آیند. چون ممکن است فرد در حیات‌های مختلف اعتیاد را با خود داشته است و حال در روی زمین زمان رهایی و  درمان او فرا رسیده است

در ادامه مطلب بخوانید.

در ابتدا استاد از اعضای لژیون خواستند که برداشت خود را نسبت به سی دی شرط ‌بندی بیان نمایند:

هم‌سفر اکرم: افرادی که در ذهن خودمثبت نگر هستند و همه‌چیز را مثبت می‌بینند به آرامش می‌رسند و افرادی که منفی نگر هستند به یاس و ناامیدی می‌رسند وقتی ما کاری بخواهیم انجام دهیم و با خود فکر کنیم این کار شدنی نیست قطعاً همین اتفاق هم خواهد افتاد؛ چون سیستم کائنات و طبیعت همانند غول چراغ جادو عمل می‌کند  و هر چه را بخواهید برایتان مهیا می‌کند.

هم‌سفر فاطمه:  اتفاقات و تصوراتی منفی یا مثبت که در ذهن شکل می‌گیرد حتماً در زندگی ما به وجود خواهد آمد. شاید زمان آن طولانی شود ولی قطعاً رخ خواهد داد؛ ولی چون فاصله زمانی خواسته بازمان اجراشدن آن زیاد است ما آن را فراموش می‌کنیم و همین باعث می‌شود چراهای زیادی در زندگی برای ما پیش بیاید. اگر ما آموزش‌ها را گرفته باشیم می‌توانیم مشکلات را راحت‌تر حل کنیم.

در قسمتی از سی دی می‌گوید اگر تصور کنید فردی رفتار خوبی با شما خواهد داشت، همین‌گونه خواهد بود.

هم‌سفر خدیجه: هم‌سفران همیشه در یک ناباوری به سر می‌برند چراکه استادان آقای مهندس هم می‌گویند باورمان نمی‌شد که ایشان بتوانند با این روش درمان شوند.

هم‌سفر مهناز: در زندگی زمان نقش مهمی دارد و برای رسیدن به نتیجه عملکرد باید زمان مشخصی طی شود. هنگامی‌که آقای مهندس خواستند تجربیات خود را بنویسند همسر ایشان گفتند  اجازه بدهید یک سال از درمان شما بگذرد. ولی ایشان گفتند من ایمان کافی به این راه دارم  و اگر صدبار دیگر هم بمیرم و زنده شوم مصرف‌کننده مواد نخواهم شد.

سؤال هم‌سفر خدیجه: چرا وقتی فردی را نفرین می‌کنیم بازتاب آن اول به خودمان برمی‌گردد؟ 

پاسخ هم‌سفر لیلا: این قانون عمل و عکس‌العمل است. ما در هستی قوانین زیادی داریم که خیلی از این قوانین خداوند جایی نوشته‌نشده است اما ما در طول زندگی فرامی‌گیریم. قانون عمل و عکس العمل می گوید ما هر چه برای دیگران بخواهیم اول اثر آن به سمت خودمان برمی‌گردد، چه دعا و چه نفرین.

هم‌سفر لیلا: سی دی شرط ‌بندی مربوط به یکی از پیام کتاب ۶۰ درجه است که می‌گوید: سفر آقای مهندس یک سفر معمولی زمینی نبوده بلکه یک کاووس و تحقیق در حلقه‌های آفرینش بوده است و بعضی از استادانی که به آقای مهندس کمک می‌کردند در این بُعد حضور نداشته‌اند  .

آقای مهندس یک هفته بعد از درمان، نوشتن تجربیات خود را شروع کردند که همسرشان مخالفت می‌کنند  و می‌گویند اگر هم می‌خواهید بنویسید تاریخ  آن را مشخص نکنید.

ایشان در جواب همسر خود می‌گویند مطالبی که می‌خواهم بنویسم باید منطبق با حقیقت باشد و نمی‌توانم در مورد مسئله‌ای سکوت کنم باید دانسته‌های خود را به دیگران انتقال دهم. من به این روش درمان کاملاً ایمان‌دارم و هیچ‌وقت به‌طرف مصرف مواد نخواهم رفت.

من در ترک‌های قبلی معالجه نشده بودم برای همین مجدداً مواد مصرف می‌کردم و حال آنچه که من دریافت کردم با آنچه که ازدست‌داده‌ام غیرقابل قیاس است. من سیستم شبه افیونی بدن را درمان کرده‌ام و شروع به کار نموده است  و این در مقابل مصرف کردن مواد خیلی باارزش است

آقای مهندس معتقدند دو اشتباه رایج در مورد درمان اعتیاد در دنیا وجود دارد.

۱-پارامتر زمان در درمان اعتیاد در نظر گرفته نشده است. مثلاً همه می‌دانند دانه گندم برای به ثمر رسیدن ۸ ماه زمان لازم دارد درحالی‌که تصور می‌کنند درمان اعتیاد باید سریع انجام شود.

۲-به اعتیاد به‌عنوان یک علم پرداخته نمی‌شود و هرکسی به خود اجازه می‌دهد در مورد درمان آن راهکار دهد.

یکی از دلایلی که انسان به اعتیاد روی می‌آورد بیکاری نفس است و علت ضعف شخصیتی نیست. حضرت علی می‌فرمایند: به نفست کار بده تا نفست کاری دستت ندهد. به خاطر همین ما در کنگره مشغول آموزش سی دی و مطالب کنگره هستیم وگرنه به ضد ارزش‌هایی مانند غیبت و غیره روی می‌آوردیم.

سیستم کائنات مانند غول چراغ  جادو عمل می‌کند به هر چه فکر کنید و آن را تصور کنید برای شما فراهم می‌کند؛ اما در همان لحظه پیش نمی‌آید بلکه شامل گذر زمان می‌شود.

ما با افکار منفی و مثبت خود اتفاقاتی را به سمت خود جذب می‌کنیم ولی چون زمان‌بر است فراموش می‌کنیم.


حال افکار زیادی در ذهن ما به وجود می‌آید، ولی افکاری که با حس ما در تماس باشند و احساس ما را به وجود می‌آورد انرژی بیشتری دارد و برای ما اتفاق می‌افتد.

مواقعی که دچار یک حس ناخوشایند می‌شوید از خود سؤال کنید چه چیزی باعث این حال خراب‌شده است و هنگامی‌که متوجه علت شدید می‌توانید  افکار  خود را به سمت مثبت سوق دهید و یک حس خوب در شما به وجود آید.

چگونه می‌توان از افکار منفی دور بود؟ 

۱-افکار خود را به‌طرف مثبت سوق دهید.

۲- از کلمات منفی استفاده نکنید مثلاً می‌توانید کلمه خدا قوت را جایگزین خسته نباشید کنید.

۳-با افراد منفی نگر  در تماس نباشید و اگر ناگزیر هستید با آن‌ها رابطه برقرار کنید سعی کنید با حس خوب خود با او برخورد کنید.

۴- به احساسات خود توجه کنید و علت خوب یا بد بودن حستان را پیدا کنید.

۵-هیچ‌گاه حسرت گذشته را نخورید چون نمی‌توان گذشته را جبران کرد فقط می‌شود از آن درس گرفت.

۶- از آینده نترسید چون ما از آن اطلاعی نداریم پس نمی‌دانیم چه خواهد شد ولی می‌توان برای آینده برنامه‌ریزی کرد.

۷- همیشه باخدا در ارتباط باشید و اجازه ندهید این ارتباط قطع شود. چراکه دیگر چیزی نیست که به آن وصل شوید و به حال خوش برسید.

۸-شکر گذار خداوند باشید وبه داشته‌های خود توجه کنید.

۹- وقتی خواسته‌ای از خداوند دارید آن را با یک حس خوب و شادی از او بخواهید.

آقای مهندس فرمودند  اکنون‌که گره کور اعتیاد را از دست‌وپای خود باز کردم دوست دارم این علم را به کسانی که خواهان آن هستند بیاموزم چراکه افرادی که هر چیزی را برای منفعت خود  می‌خواهند به حال خوش و آرامش نخواهند رسید.

ما در کنگره به هیچ فردی  بدهی نداریم و درمان در کنگره به‌صورت رایگان است اما باید با خدمت کردن زکات رهایی خود را بپردازیم؛ و روحیه‌ی طلبکارانه  خود را به یک روحیه بدهکار تبدیل کنیم

اگر فردی قدمی برای ما برداشت ما نیز یک‌قدم درراه کمک به او برداریم.

در کنگره هنگامی‌که فردی به درمان و رهایی می‌رسد این امر به‌قدری عظیم است که آن روز  فرشتگان به زمین می‌آیند. چون ممکن است فرد در حیات‌های مختلف اعتیاد را با خود داشته است و حال در روی زمین زمان رهایی و  درمان او فرا رسیده است.

در آخر لژیون با دعای خالصانه هم‌سفران به پایان رسید.

نویسنده و تصویرگر: هم‌سفر فاطمه
طبقه بندی: گزارشات لژیون، 
[ 1396/05/25 ] [ 10:26 ق.ظ ] [ همسفر لیلا (راهنمای لژیون) ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


وقتی که خسته از دنیای تاریک و ظلمانی اعتیاد، و با پیمودن راه های دشوار و پر از خطر، با پاهای خسته و ناتوان، به "اینجا" می رسی، بدان که اینجا سرزمین عشق است. سرزمین نور و امید.
ܓ✿اینجا کنگره ی 60 است...ܓ✿
در این سرزمین تو را همسفر می خوانند و همراه غرق شده در تاریکی اعتیادت را مسافر.
هر چند هر دو مسافرید! مسافرانی به مقصد عشق...
هر روز این سفر عینِ خوشبختی ست...
هر روزش فهمیدن و بزرگ شدن است، هر لحظه اش امید است و شوق..
و تو با هر قدم می رسی، با هر تپش قلبت اوج می گیری...
اینجا یاد می گیری از کنار تمام آدم هایی که برایت از محال بودن خواسته هایت می گویند بگذری و به حرمت تمام چشم هایی که منتظر رسیدنت هستند تلاش کنی.
مدال زیبای رسیدن تنها سهم توست.
افتخار فتح این قله، تنها باید نصیب دست های خسته ی تو شوند.
گرما و سرما، باد و باران، برف و تگرگ، طوفان و گرباد، هر چه باشد، نمی تواند مانع تو که کفش های آهنینت را به پا کرده ای و راهی سفر شده ای باشد...!
و این جاده میزبان قدم های توست...
حالا که عزم رفتن کرده ای، چشمانت را ببند و تمام روزهای سخت را دوره کن، تمام روزهایی که حق تو خندیدن بود و سهم چشمانت اشک شد!
تمام شب هایی که آسوده به صبح نرسید...!
تمام شادی هایی که بدهکار این قلب مهربانی!
حالا تو ماندی و گام هایی به استواری یک کوه و قلبی مملو از امید و عشقی پر رنگ تر از هر روز.
مسافر سرزمین آرزوها، تو فقط برو!
ببین که پشت سرت تمام آبی آسمان را ریختم..!
دلت آرام...
یکی اینجا به تو قول داده...
قول داده که تمام خستگی هایت را جبران می کند...
پس فراموش نکن که وعده ی او، هرگز دروغ نیست...
اینجا سرزمین آرزوهاست...
اینجا کنگره ی 60 است...
و این وبلاگ متعلق به لژیون همسفر لیلا، در شعبه ی امین گلی خمینی شهر اصفهان است.

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب


  • paper | فال تاروت سه کارتی | فروش
  • فروش رپورتاژ آگهی | sales رپورتاژ
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic