ܓ✿ تـــو فــقــطــ لــیــلــی بــاش ܓ✿
تو فقط لیلی باش... دل مجنون با من... گذر از این هفت خان... سخت و آسون با من! (وب لژیون همسفر لیلا) 
قالب وبلاگ


مسافر و هم‌سفر او در ابتدا که وارد کنگره می‌شوند حالی آشفته و به‌هم‌ریخته دارند و مثل درختی ضعیف، دور از دسترس باغبان، کالبد درون خود را با مصرف مواد و نیز ضد ارزش‌ها از بیرون آمدن شاخه‌هایی که نشانه حیات اوست جلوگیری می‌کند و....

در ادامه مطلب بخوانید......

در ابتدا خداوند را شکر می‌کنم که یک مکان به نام کنگره ۶۰ برای درمان اعتیاد به دست پرتوان آقای مهندس فراهم کرد تا بتواند به درمان اعتیاد پی ببرد و در کنار درمان جسم، به درمان روح و روان انسان‌ها از طریق آموزش جهان‌بینی نیز بپردازد

در این مکان مقدس به فرد معتاد، مسافر اطلاق می‌شود؛ مسافر کسی است که سفر خود را از قطع مواد به درمان و سلامتی و از تاریکی به‌سوی روشنایی‌ها آغاز می‌کند.

مسافر و هم‌سفر او در ابتدا که وارد کنگره می‌شوند حالی آشفته و به‌هم‌ریخته دارند و مثل درختی ضعیف، دور از دسترس باغبان، کالبد درون خود را با مصرف مواد و نیز ضد ارزش‌ها از بیرون آمدن شاخه‌هایی که نشانه حیات اوست جلوگیری می‌کند و روزبه‌روز تخریب خود را بالا می‌برد و مثل درختی بدون بار و سایه است که نمی‌تواند تکیه‌گاهی برای خانواده‌اش باشد و هیچ جایگاهی در بین خانواده و فامیل و جامعه ندارد.

هرکس به خود این اجازه را می‌دهد که با زخم‌زبان و سرزنش مسافر و خانواده‌اش را برنجاند.

هرروز این خانه آشفته‌تر و پریشان‌تر از روز قبل می‌شود و مسافر خسته‌تر از روز قبل به دنبال راهی کوتاه برای رهایی از چنگال اعتیاد می‌رود و به نتیجه‌ای نمی‌رسید.

تا اینکه وارد کنگره شدیم و متوجه شدیم آقای مهندس به معجزه زمان پی برده است تا بتواند درگذر زمان و الگو گرفتن از طبیعت، اعتیاد را درمان کند، البته مسافر باید تفکرش بیدار شود و بعد ذره‌ذره خوب شود که بتواند تبدیل به یک انسان سالم شود.

در اینجاست که نیروهای احیا و القاء  و تحرک وارد عمل می‌شوند و هدایت او را به عهده می‌گیرند و خداوند شو شود را خلق می‌کند؛ انسان‌ها نیز می‌توانند، اما نوع آن متفاوت است.

ما باید با آموزش و تجربه آنرا به دست آوریم و اختیار کامل داریم که سرنوشت خود را رقم بزنیم تا به مرحله‌ای برسیم که راه را از چاه تشخیص دهیم.

زمانی که انسان در مرحله علم و آگاهی قرار می‌گیرد و ظرفیت لازم را کسب می‌کند و برای رسیدن به نتایج دلخواه باید زمان را با موفقیت طی کند.

این برای من خیلی جالب است که همان‌طور که آقای مهندس فکر احیای انسانی خانواده کنگره ۶۰ هستند سلامتی افراد بیرون از کنگره هم برای ایشان حائز اهمیت است؛ که هر مسافر این وظیفه را دارد که درختی بکارد و از آن نگهداری کند تا بتواند جبران خسارت کند که  این کار خیر باعث ایجاد هوای پاک می‌شود و تمام موجودات زنده خصوصاً انسان‌ها از سایه و میوه و شادابی آن بهره خواهند برد.

این کار تجربه‌ای خوب برای مسافر و هم‌سفر است که وقتی در کنگره به رهایی رسیدند و درمان شدند، بسان یک درخت از وجود خود در صور آشکار و پنهان مواظبت کند تا اینکه جهان درونشان رشد کند و روزبه‌روز تقویت شود و در صراط مستقیم به صلح و آرامش برسند. و آقای مهندس باغبان عشق هستند، که با عشق بی نظیر خود از تمام شکوفه های یاس کنگره مراقبت می کنند و به آن ها کمک می کنند که به  ثمر برسند

یک مسافر یا هم‌سفر وقتی وارد کنگره شد باید قبول کند بلد نیست و باید خوب آموزش بگیرد و آن‌ها را در زندگی‌اش بکار گیرد تا به نتیجه دلخواه برسد و بقیه انسان‌ها او را الگو قرار دهند و از تجربیاتش استفاده کنند و به آرامش برسند؛ مثل همان درختی که وقتی به بار می‌نشیند همیشه سرسبز و شاداب باشد.

از آقای مهندس و خانواده محترمشان و همین‌طور خانواده کنگره ۶۰ تشکر می‌کنم که هر دستور جلسه آقای مهندس دنیایی از آموزش و درس است و دنیایی راز در آن نهفته است.

نویسنده: هم‌سفر شهلا

تایپ و ارسال: هم‌سفر مینا


طبقه بندی: مشارکت های مکتوب، 
[ 1396/12/12 ] [ 11:55 ب.ظ ] [ همسفر مینا ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


وقتی که خسته از دنیای تاریک و ظلمانی اعتیاد، و با پیمودن راه های دشوار و پر از خطر، با پاهای خسته و ناتوان، به "اینجا" می رسی، بدان که اینجا سرزمین عشق است. سرزمین نور و امید.
ܓ✿اینجا کنگره ی 60 است...ܓ✿
در این سرزمین تو را همسفر می خوانند و همراه غرق شده در تاریکی اعتیادت را مسافر.
هر چند هر دو مسافرید! مسافرانی به مقصد عشق...
هر روز این سفر عینِ خوشبختی ست...
هر روزش فهمیدن و بزرگ شدن است، هر لحظه اش امید است و شوق..
و تو با هر قدم می رسی، با هر تپش قلبت اوج می گیری...
اینجا یاد می گیری از کنار تمام آدم هایی که برایت از محال بودن خواسته هایت می گویند بگذری و به حرمت تمام چشم هایی که منتظر رسیدنت هستند تلاش کنی.
مدال زیبای رسیدن تنها سهم توست.
افتخار فتح این قله، تنها باید نصیب دست های خسته ی تو شوند.
گرما و سرما، باد و باران، برف و تگرگ، طوفان و گرباد، هر چه باشد، نمی تواند مانع تو که کفش های آهنینت را به پا کرده ای و راهی سفر شده ای باشد...!
و این جاده میزبان قدم های توست...
حالا که عزم رفتن کرده ای، چشمانت را ببند و تمام روزهای سخت را دوره کن، تمام روزهایی که حق تو خندیدن بود و سهم چشمانت اشک شد!
تمام شب هایی که آسوده به صبح نرسید...!
تمام شادی هایی که بدهکار این قلب مهربانی!
حالا تو ماندی و گام هایی به استواری یک کوه و قلبی مملو از امید و عشقی پر رنگ تر از هر روز.
مسافر سرزمین آرزوها، تو فقط برو!
ببین که پشت سرت تمام آبی آسمان را ریختم..!
دلت آرام...
یکی اینجا به تو قول داده...
قول داده که تمام خستگی هایت را جبران می کند...
پس فراموش نکن که وعده ی او، هرگز دروغ نیست...
اینجا سرزمین آرزوهاست...
اینجا کنگره ی 60 است...
و این وبلاگ متعلق به لژیون همسفر لیلا، در شعبه ی امین گلی خمینی شهر اصفهان است.

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب


  • paper | فال تاروت سه کارتی | فروش
  • فروش رپورتاژ آگهی | sales رپورتاژ
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic