ܓ✿ تـــو فــقــطــ لــیــلــی بــاش ܓ✿
تو فقط لیلی باش... دل مجنون با من... گذر از این هفت خان... سخت و آسون با من! (وب لژیون همسفر لیلا) 
قالب وبلاگ
برداشت من از سی دی انرژی


اولین چیزی که برای هر موجود لازم و ضروری ست حس است؛ چون همه‌چیزها از حس شروع می‌شود؛ مثال عشق، ایمان، محبت، کینه، نفرت و حسادت و هر انسان با حس و با توجه به  تجربه و دانایی که دارد، نوع برخورد با مشکلاتش را تعیین می‌کند.

در ادامه مطلب بخوانید...

یک مصرف‌کننده قبل از این که وارد کنگره شود جسم سالمی ندارد، در طول مصرف مواد هیچ چیز برای او ارزش ندارد، برای کوچک‌ترین مشکلی بهانه‌گیری می‌کند و حتی غذا به دهان او مزه نمی‌دهد؛ از زندگی و طبیعت لذت نمی‌برد و گوشه‌گیر و بهانه‌گیر می‌شود؛ وقتی‌که خمار است فقط دنبال این است که چطور خود را به مواد برساند و بقیه افراد خانواده برای او اهمیت ندارد و فقط دنبال این است که با نبودن مواد، خماری نکشد؛ انسانی که از مواد مخدر استفاده می‌کند در تعادل نیست؛ خود را دچار مشکلات متعددی می‌کند، چون بدون تفکر دست به اعمالی می‌زند که مشکل‌آفرینی می‌کند؛ تصمیماتی که می‌گیرد عجیب‌وغریب است و با عقل جور درنمی‌آید.

بزرگ‌ترین مشکل منِ هم‌سفر این بود که چرا مسافرم نباید از زندگی و طبیعت لذت ببرد و این برای من خیلی عذاب‌آور بود ، اکثر روزها وقتی ناراحت بودم با گریه و زاری به خدا التماس می‌کردم که این مشکل زندگی‌ام حل شود و همیشه به خدا می‌گفتم چرا من؟ 

در زندگی به خاطر نداشتن‌های بسیار زیادی شاکی بودم و همیشه دیگران را مقصر مسائل و مشکلات می‌دانستم و به امید این بودم که آن‌ها تغییر کنند تا زندگی من بهتر شود، تا این که خداوند مکانی به نام کنگره 60 را سر راهم قرار داد تا به این مشکل زندگی‌ام پی ببرم که چرا مسافرم در طول مصرف مواد حالش این‌طور آشفته و به‌هم‌ریخته بود؛ تا این که سی دی انرژی به دستم رسید و آن را گوش کردم و جواب سؤالم را گرفتم؛ که خداوند تمام موجودات را طوری آفریده که اولین چیزی که برای هر موجود لازم و ضروری ست حس است؛ چون همه‌چیزها از حس شروع می‌شود؛ مثال عشق، ایمان، محبت، کینه، نفرت و حسادت و این سه مؤلفه (نور، صوت، حس) ارتباط بین هستی را به وجود می‌آورد.

هر انسان با حس و با توجه به  تجربه و دانایی که دارد، نوع برخورد با مشکلاتش را تعیین می‌کند؛ وقتی مسافر من وارد کنگره شد و سفر خود را با روش دی اس تی با شربت شفابخش اوتی شروع کرد و در کنار آن با گرفتن آموزش‌های کنگره در مورد جسم و روان و جهان‌بینی توانست انرژی که به خاطر مصرف مواد ازدست‌داده بود را به خود برگرداند.

و برداشت منِ هم‌سفر از سی دی انرژی این است که مسافر من در طول مصرف مواد جسم سالمی نداشت، چون انرژی که باید از غذا و یا خواب به‌موقع و طبیعت می گرفت، با مصرف مواد سیستم شبه افیونی‌اش درست‌کار نمی‌کرد، چون حس، نیاز به انرژی دارد تا بتواند خوب و بد را تشخیص دهد؛ حس بدِ مصرف‌کننده روی حس خوب او غلبه می‌کند و حس کینه، نفرت و حسادت را جایگزین حس ایمان و عشق و محبت می‌کند و همین مشکل بزرگی برای خودش و خانواده‌اش است.

خدا را شکر می‌کنیم که مسافرم به کنگره 60 شعبه امین گلی راه پیدا کرد و من هم در کنار او توانستم به کنگره بیایم و با آموزش گرفتن و گوش دادن به سی‌دی‌ها توانستم اول جواب سؤال‌های خود را بگیرم و در کنار آن در راه صراط مستقیم قدم بردارم و در زندگی به صلح و آرامش برسم.

از خداوند می‌خواهم هر انسانی که دچار این مشکل خانمان‌سوز است به کنگره 60 راه پیدا کند و درمان شود تا هم خودش و هم‌خانواده‌اش به صلح و آرامش برسند و از زندگی لذت ببرند.

من از خداوند تشکر می‌کنم که این بستر را به‌وسیله آقای مهندس بنیان کنگره 60 و خانم آنی برای من و مسافرم به وجود آورده که در زندگی به آرامش برسیم.

در پایان همان‌طوری که آرزوی جناب آقای مهندس است امیدوارم این درمان جهانی شود.

نویسنده: هم‌سفر شهلا


طبقه بندی: دل نوشته، 
[ 1396/12/23 ] [ 09:00 ق.ظ ] [ همسفر شهلا ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


وقتی که خسته از دنیای تاریک و ظلمانی اعتیاد، و با پیمودن راه های دشوار و پر از خطر، با پاهای خسته و ناتوان، به "اینجا" می رسی، بدان که اینجا سرزمین عشق است. سرزمین نور و امید.
ܓ✿اینجا کنگره ی 60 است...ܓ✿
در این سرزمین تو را همسفر می خوانند و همراه غرق شده در تاریکی اعتیادت را مسافر.
هر چند هر دو مسافرید! مسافرانی به مقصد عشق...
هر روز این سفر عینِ خوشبختی ست...
هر روزش فهمیدن و بزرگ شدن است، هر لحظه اش امید است و شوق..
و تو با هر قدم می رسی، با هر تپش قلبت اوج می گیری...
اینجا یاد می گیری از کنار تمام آدم هایی که برایت از محال بودن خواسته هایت می گویند بگذری و به حرمت تمام چشم هایی که منتظر رسیدنت هستند تلاش کنی.
مدال زیبای رسیدن تنها سهم توست.
افتخار فتح این قله، تنها باید نصیب دست های خسته ی تو شوند.
گرما و سرما، باد و باران، برف و تگرگ، طوفان و گرباد، هر چه باشد، نمی تواند مانع تو که کفش های آهنینت را به پا کرده ای و راهی سفر شده ای باشد...!
و این جاده میزبان قدم های توست...
حالا که عزم رفتن کرده ای، چشمانت را ببند و تمام روزهای سخت را دوره کن، تمام روزهایی که حق تو خندیدن بود و سهم چشمانت اشک شد!
تمام شب هایی که آسوده به صبح نرسید...!
تمام شادی هایی که بدهکار این قلب مهربانی!
حالا تو ماندی و گام هایی به استواری یک کوه و قلبی مملو از امید و عشقی پر رنگ تر از هر روز.
مسافر سرزمین آرزوها، تو فقط برو!
ببین که پشت سرت تمام آبی آسمان را ریختم..!
دلت آرام...
یکی اینجا به تو قول داده...
قول داده که تمام خستگی هایت را جبران می کند...
پس فراموش نکن که وعده ی او، هرگز دروغ نیست...
اینجا سرزمین آرزوهاست...
اینجا کنگره ی 60 است...
و این وبلاگ متعلق به لژیون همسفر لیلا، در شعبه ی امین گلی خمینی شهر اصفهان است.

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب


  • paper | فال تاروت سه کارتی | فروش
  • فروش رپورتاژ آگهی | sales رپورتاژ
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic