ܓ✿ تـــو فــقــطــ لــیــلــی بــاش ܓ✿
تو فقط لیلی باش... دل مجنون با من... گذر از این هفت خان... سخت و آسون با من! (وب لژیون همسفر لیلا) 
قالب وبلاگ

به نام قدرت مطلق الله

لژیون (تو فقط لیلی باش) شعبه امین گلی روز دوشنبه مورخ 96/12/21 با حضور جمعی از هم‌سفران و با استادی هم‌سفر لیلا و دبیری هم‌سفر فاطمه و دستور جلسه‌ی «ادامه‌ی سی دی احترام + سی دی کوله‌پشتی» رأس ساعت 16:30 آغاز به کار نمود.


اشکال کار ما این است که همه به زندگی دیگران نگاه می‌کنند و شروع به تجزیه و تحلیل می‌کنند. اصولاً نیروهای منفی همیشه به دنبال اطلاعات هستند؛ تا تو را می‌بینند سریع می‌پرسند که چه خبر؟ فلانی چه‌کار کرد؟ آن موضوع به کجا رسید؟ اما نیروهای مثبت به دنبال آگاهی هستند؛ اگر تو را ببینند می‌پرسند حالت چطور است؟ اوضاع‌واحوالت روبه‌راه است؟ و اگر خوب بودی که می‌گویند الهی شکر؛ و اگر خوب نبودی، اگر کاری از دستشان برای تو بر آمد که به تو کمک می‌کنند و اگر کاری از دستشان برنیامد، لااقل با گفتن توکل به خدا یا همه‌چیز درست می‌شود، حس و حال تو را خوب می‌کنند...

گزارش کامل را در ادامه مطلب بخوانید...


سخنان راهنمای خوبم خانم لیلا عزیز: ایشان بعد از سلام و خوش‌آمد گویی خدمت هم‌سفران از آن‌ها تشکر کردند در مورد مشارکت‌های آن‌ها در جلسه و گفتند که من واقعاً باجان و دل به مشارکت‌های شما عزیزان گوش می‌کنم و لذت می‌برم انشا الله بار علمی شما روزبه‌روز بالاتر رود و در کنار هم آموزش بگیریم و خدمت کنیم. 
بعد از آن به هم‌سفر شهلا تبریک گفتند که به جمع وبلاگ نویسان لژیون پیوستند و از تمام هم‌سفرانی که در وبلاگ خدمت می‌کنند تشکر کردند و از خداوند خواستند که برکت تک‌تک خدمت‌های این عزیزان شامل حال خودشان و زندگی‌شان شود.


و بعد در مورد ادامه سی دی احترام چنین گفتند: 

آقای امین می‌فرمایند به خاطر تمام مسائل و مشکلاتی که برای من پیش آمد من درس خود را ادامه ندادم و به سراغ موسیقی و آموزش جهان‌بینی در کنگره رفتم، بعد از آن نگاه کردم و دیدم کسانی که از من سنشان کمتر بود داشتند برای لیسانس می‌خوانند و از من خواستند به آن‌ها کمک کنم، زمانی که من قبول کردم به آن‌ها کمک کنم حق انتخاب داشتم، این‌که به حس حسادتم ادامه دهم و از تجربیاتم به آن‌ها نگویم، یا این‌که تمام راه‌های غلطی که رفته بودم را به آن‌ها نشان دهم تا لااقل آن‌ها از این راه نروند؛ و زمانی که من مورد دوم را انتخاب کردم و تجربیات خودم را با تمام وجود در اختیار آن‌ها قراردادم، آن زمان بود که گشایش برای خودم هم اتفاق افتاد و راه رفتن به دانشگاه برای من هم باز شد و توانستم به‌راحتی در کنکور قبول شوم و به درس خودم ادامه دهم.

پالایش واقعی زمانی اتفاق می‌افتد که ناخالصی‌های خود را شناسایی کنیم و در کل اگر خیرخواه دیگران باشیم آن چیزی که می‌خواهیم را به دست می‌آوریم؛ ولی اگر بدی دیگران را بخواهیم آوارش بر سرخودمان فرومی‌ریزد و نمی‌توانیم حرکت کنیم.

ما می‌توانیم با دادن اطلاعات و آدرس درست به دیگران کمک کنیم که به موفقیت برسند. اگر در جهت صراط مستقیم نباشیم همه‌چیز و همه‌کس با ما لجاجت می‌کند، اما اگر در صراط مستقیم قدم برداریم برای ما اتفاقات خوبی پیش می‌آید. 

و اما تفاوت نیروهای منفی و مثبت: 

باید هر کس به زندگی خود بنگرد، ولی اشکال کار ما این است که همه به زندگی دیگران نگاه می‌کنند و شروع به تجزیه و تحلیل می‌کنند. اصولاً نیروهای منفی همیشه به دنبال اطلاعات هستند؛ تا تو را می‌بینند سریع می‌پرسند که چه خبر؟ فلانی چه‌کار کرد؟ آن موضوع به کجا رسید؟ اما نیروهای مثبت به دنبال آگاهی هستند؛ اگر تو را ببینند می‌پرسند حالت چطور است؟ اوضاع‌واحوالت روبه‌راه است؟ و اگر خوب بودی که می‌گویند الهی شکر؛ و اگر خوب نبودی، اگر کاری از دستشان برای تو بر آمد که به تو کمک می‌کنند و اگر کاری از دستشان برنیامد، لااقل با گفتن توکل به خدا یا همه‌چیز درست می‌شود، حس و حال تو را خوب می‌کنند. نیروهای منفی به دنبال تبدیل علم به اطلاعات هستند و نیروهای مثبت به دنبال تبدیل کردن اطلاعات به علم و خوب کردن حال دیگران هستند.


پس ما باید از تمرکز و چک کردن دیگران پرهیز کنیم، چون نه‌تنها زمان را از دست می‌دهیم بلکه اعصابمان را هم از بین می‌بریم و هیچ‌وقت نمی‌فهمیم که در درون خودمان چه علایقی و چه ویژگی‌هایی داشتیم؛ مثلاً فردی خوب پیانو می‌زند و دیگری خود را با او مقایسه می‌کند و همیشه در تلاش است که از رقیب خود پیشی بگیرد، ولی نمی‌داند که او در اصل تار زدن را دوست داشته و هیچ‌وقت نمی‌فهمد که اگر من به سمت خواسته‌ی خودم حرکت کنم در من احساس خوشحالی به وجود می‌آید، ولی هر چه از خواسته خودم دور شوم در من احساس غم و ناراحتی به وجود می‌آید.


و اما سی دی کوله‌پشتی و مشارکت هم‌سفران در مورد این سی دی:


هم‌سفر فردوس: منظور از کوله‌پشتی اعمال ماست که باید سعی کنیم تا می‌توانیم اعمال و کارهای نیک در آن جای دهیم.

هم‌سفر آمنه: این سی دی در مورد شکافتن انسان است و می‌گوید خود انسان مثل هسته‌ای شگفت‌انگیز است. در کوله‌پشتی صور پنهان ماست و اگر اعمال و رفتارمان خوب باشد سبک می‌شویم و می‌توانیم مثل یک پرنده پرواز کنیم.


هم‌سفر زیبا : نیروها دو بخش هستند، نیروهای منفی و نیروهای مثبت؛ و این دو قطب از همان ابتدای آفرینش قرار گذاشتند که تا حدی به انسان القاء کنند و از یک محدوده‌ای به بعد اجازه‌ی ورود ندارند، چون اختیار انسان محترم شمرده‌شده است.

هم‌سفر فاطمه : وقتی نوزاد متولد می‌شود در او روح دمیده می‌شود، وقتی نوزاد در هنگام تولد گریه می‌کند مشخص است که روح در آن دمیده شده  است.

هم‌سفر مهناز: این سی دی در مورد شناخت انسان است و به این موضوع اشاره می‌کند که انسان هرچه در کوله‌پشتی خودش ذخیره می‌کند را با خود می‌برد.


هم‌سفر اکرم :نیروهای منفی و مثبت کاری به ما انسان‌ها ندارد و این ما هستیم که از آن‌ها دعوت می‌کنیم و آن‌ها را در کارهایمان دخالت می‌دهیم؛ و انسان مثل کوه عظیمی ست که بخش بزرگی از آن زیرآب است و فقط نوک کوه از آب بیرون است.

هم‌سفر شهلا : منظور از کوله‌پشتی مسائلی است که در صور پنهان خود انسان است و آن‌ها را با خود به جهان دیگر می‌برد. هر چه کوله‌پشتی ما در راه صراط مستقیم غنی‌تر باشد، پرواز ما مانند پرندگان است و اگر تهی باشد در ماتم می‌ماند.

هم‌سفر زهرا : القاء مثل گیرنده امواج رادیو یا موبایل است به همین دلیل می‌گویند سفر اولی‌ها نباید باهم باشند، چون جنس هر دو از گِل است و ممکن است روی‌هم تأثیر منفی داشته باشند.


هم‌سفر لیلا (راهنمای لژیون): نکته خیلی جالب این سی دی حدیثی از حضرت علی (ع) است که می‌فرمایند: اگر کوه‌ها و دریاها جابه‌جا شدند و تغییر کردند تعجبی ندارد، ولی اگر دیدید انسانی تغییر کرده است‌ آن وقت تعجب کنید؛ چون تبدیل یک انسان منفی به یک انسان مثبت بسیار سخت‌تر است از جابه‌جایی یک کوه.

پس فکر نکنید حالا که آمده‌اید کنگره و چند تا سی دی گوش‌داده‌اید، دیگر همه‌چیز را می‌دانید! علم و دانش کنگره به‌صورت خام در اختیار ماست و تا زمانی که می‌آید به خورد وجود ما برود زمان می‌برد؛ پس انتظار نداشته باشید که با زمان کمی که آموزش‌دیده‌اید به آرامش برسید.
آقای مهندس می‌فرمایند نیروهای منفی و مثبت در حوزه همدیگر دخالت نمی‌کنند؛ یعنی نیروهای شیطانی و الهی به‌طور مستقیم در زندگی انسان نمی‌توانند دخالت کنند، چون یک حد و مرزی در انسان وجود دارد و آن مرز محترم شمرده‌شده است. مگر آن‌که خود انسان درخواست کند، یعنی انسان خودش این اجازه را می‌دهد که نیروهای مثبت یا منفی وارد زندگی او شوند. در بعضی از مکاتبی که ما با آن‌ها آشنا نیستیم و می‌رویم پیش آن‌ها، مانند دعانویس، یا انرژی‌درمانی و اگر تحت آموزش‌های آن‌ها قرار بگیریم، به نیروهای منفی اجازه می‌دهیم که وارد حریم ما شوند.

و همچنین خودمان به نیروهای الهی اجازه می‌دهیم وارد زندگی ما شوند. خداوند می‌فرماید من را صدا بزنید تا اجابت کنم شمارا؛ و تا نخواهید این اتفاق نمی‌افتد. وقتی در نماز اعلام می‌کنید (اهدنا الصراط المستقیم؛ ما را به راه راست هدایت فرما) اعلام می‌کنید که می‌خواهید هدایت شوید و آن زمان است که خداوند و نیروهای مثبت وارد عمل می‌شوند.

و اما القاء گیرنده‌ی امواج: 

گِلی خوش بوی در حمام روزی. رسید از دست محبوبی به دستم.

بدو گفتم که مشکی یا عبیری؛ که از بوی دل‌آویز تو مستم.

به گفتا من گِلی ناچیز بودم. ولیکن مدتی با گل نشستم.

کمال هم‌نشین در من اثر کرد. وگرنه من همان خاکم که هستم


همین است که می‌گوییم با عقاب‌ها بپر که تو را به بلندای آسمان می‌برند، با مگس‌ها نپر که تو را به زباله‌دانی می‌برند، این جمله به دلیل این است که هم‌نشین در زندگی انسان تأثیر بسیار زیادی دارد.

انسان از زمان تولد تا پایان عمر چیزهایی را جمع می‌کند و در کوله‌پشتی خود قرار می‌دهد و با خود به بُعد دیگر می‌برد؛ طلا، زمین و خانه و یا مدرک تحصیلی چیزهایی نیستند که در این کوله‌پشتی قرار بگیرند؛ بلکه یک سری مطالب است که باید فراگرفته شود. مثل‌اینکه چقدر به درد انسان‌ها خورده‌ای؟ چقدر به حیات کره‌ی زمین و طبیعت یاری رسانده‌ای؟ آیا به انسان‌ها ضرر رسانده‌ای یا باری از روی دوش آن‌ها برداشته‌ای؟ باید در کوله‌پشتی ما بار عقل و اندیشه و خدمت باشد.

بعد از پایان سی دی، هم‌سفر لیلا برای تک‌تک اعضای لژیون سالی خوش و سرشار از خیروبرکت را آرزو کردند و تا شروع جلسه ی همسفران در سال جدید از آن‌ها خداحافظی کردند.

بعد از آن لژیون با دعای خالصانه‌ی هم‌سفران به پایان رسید.

نویسنده: هم‌سفر شهلا

تصویرگر: هم‌سفر فاطمه
طبقه بندی: گزارشات لژیون، 
[ 1396/12/23 ] [ 07:25 ب.ظ ] [ همسفر شهلا ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


وقتی که خسته از دنیای تاریک و ظلمانی اعتیاد، و با پیمودن راه های دشوار و پر از خطر، با پاهای خسته و ناتوان، به "اینجا" می رسی، بدان که اینجا سرزمین عشق است. سرزمین نور و امید.
ܓ✿اینجا کنگره ی 60 است...ܓ✿
در این سرزمین تو را همسفر می خوانند و همراه غرق شده در تاریکی اعتیادت را مسافر.
هر چند هر دو مسافرید! مسافرانی به مقصد عشق...
هر روز این سفر عینِ خوشبختی ست...
هر روزش فهمیدن و بزرگ شدن است، هر لحظه اش امید است و شوق..
و تو با هر قدم می رسی، با هر تپش قلبت اوج می گیری...
اینجا یاد می گیری از کنار تمام آدم هایی که برایت از محال بودن خواسته هایت می گویند بگذری و به حرمت تمام چشم هایی که منتظر رسیدنت هستند تلاش کنی.
مدال زیبای رسیدن تنها سهم توست.
افتخار فتح این قله، تنها باید نصیب دست های خسته ی تو شوند.
گرما و سرما، باد و باران، برف و تگرگ، طوفان و گرباد، هر چه باشد، نمی تواند مانع تو که کفش های آهنینت را به پا کرده ای و راهی سفر شده ای باشد...!
و این جاده میزبان قدم های توست...
حالا که عزم رفتن کرده ای، چشمانت را ببند و تمام روزهای سخت را دوره کن، تمام روزهایی که حق تو خندیدن بود و سهم چشمانت اشک شد!
تمام شب هایی که آسوده به صبح نرسید...!
تمام شادی هایی که بدهکار این قلب مهربانی!
حالا تو ماندی و گام هایی به استواری یک کوه و قلبی مملو از امید و عشقی پر رنگ تر از هر روز.
مسافر سرزمین آرزوها، تو فقط برو!
ببین که پشت سرت تمام آبی آسمان را ریختم..!
دلت آرام...
یکی اینجا به تو قول داده...
قول داده که تمام خستگی هایت را جبران می کند...
پس فراموش نکن که وعده ی او، هرگز دروغ نیست...
اینجا سرزمین آرزوهاست...
اینجا کنگره ی 60 است...
و این وبلاگ متعلق به لژیون همسفر لیلا، در شعبه ی امین گلی خمینی شهر اصفهان است.

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب


  • paper | فال تاروت سه کارتی | فروش
  • فروش رپورتاژ آگهی | sales رپورتاژ
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic