ܓ✿ تـــو فــقــطــ لــیــلــی بــاش ܓ✿
تو فقط لیلی باش... دل مجنون با من... گذر از این هفت خان... سخت و آسون با من! (وب لژیون همسفر لیلا) 
قالب وبلاگ
چه زیبا و دلنشین در گوشه قلبم نشستی.چه زیبا حرف هایت بر دلم نشست، تمام وجودم سرشار از مهربانیت شده و صدای باران محبتت را می شنوم که بر کویر دلم می بارد.دیگر در دلم سرابی وجود ندارد که مدام برای یافتن آب به این سو و آن سو بروم.

دیگر دوران سراب زندگیم به خواست قدرت مطلق و مهربانی تو عزیز به پایان رسیده است ، دیگر صدای زنده شدن و پر آب شدن آبشار زندگیم را می شنوم.

امیدوارم بهترین ها در زندگی نصیب تان شود.

هفته راهنما پرشگون باد.
http://sheklakveblag.blogfa.com/ پریسا دنیای شکلک ها     http://sheklakveblag.blogfa.com/ پریسا دنیای شکلک ها   http://sheklakveblag.blogfa.com/ پریسا دنیای شکلک ها    http://sheklakveblag.blogfa.com/ پریسا دنیای شکلک ها   

به ادامه مطلب مراجعه کنید...


همسفر زهرا : 

راهنمای خوبم 
از اینکه عزیزانی مثل شما  ،تلاش بی اندازه دارند برای کمک ، و عشق بی نهایت دارند برای محبت کردن  ،  انسان هایی هستند که محبتشان را  خالصانه  ابراز می کنند خدا را  شاکرم و از شما خانم لیلا عزیز نهایت سپاس را دارم . شما شایسته  بهترین قدردانی هستید و از اینکه نهایت تلاشتان  را  برای آرامش ما می کنید از شما متشکرم  و  بی نهایت دوستتان دارم .

همسفر مژگان : 
خانم لیلای عزیزم

تو ای زیباترین میراث دنیا !
تویادم داده ایی پروانه  باشم .
برای بچه هام  چون سایه  باشم .
مرا تا  قله های  عشق  بردی .
تو گفتی با خدا همسایه باشم .
تو ای  با روح  و جان  من صمیمی ،
تو ای آموزگارم بهترینی .

مهر ایزدی بر فراز دستانم بدرقه  استادی که راه و رسم درست زیستن را به من آموخت. امروز بهانه ایست تا بوسه ای نثار دستانت شود و تبریکم را تقدیمت کند.

هفته  مقدس راهنما مبارک 

همسفر شهلا :

ای راهنمای خوبم تو را سپاس ای آغاز  بی  پایان ای  وجود  بی کران تو را سپاس ، ای والا مقام ای فراتر از کلام تو را سپاس ، همچون باران  بر کویر خشک  اندیشه ام  باریدی .اندیشه ام  از تو سبز و آباد شده ، از جهل و غم  این  فکرم آزاد شده ،در مکتب پاک و شاد استاد ببین ،غم رفته زجانم و دلم شاد شده .

راهنمای خوبم  خانم لیلا عزیز یاد تو همیشه  در ذهنم ،عشق تو در قلبم و عطر مهربانیت  همیشه در وجودم جاری  است  .انشاالله  در جایگاه های  بالا تر شما را ببینم بهترین آرزوها را برایتان  از خداوند   خواهانم .

همسفر مهناز : 

راهنمای خوب و عزیزم از این که در جهت آموزش من زحمات زیادی می کشید سپاس گزارم . امیدوارم با عملی کردن آموزش ها و یک سفر خوب گوشه ای از زحمات شما را بتوانم جبران کنم .
چرا که آغاز سفر مسافر من و ماندگار شدن خود در کنگره را مدیون شما هستم . چون وقتی به من گفتید بیشتر از شش ماه نمی توانم در کنگره بمانم با دلی شکسته راهی خانه شدم و این موضوع را با مسافر خود در میان گذاشتم و به او گفتم فقط به خاطر نبود تو ، من را از کنگره بیرون می کنند و همین دل شکسته باعث  شروع سفر مسافرم شد . از این که در تمام مشکلات من را  راهنمایی می کنید هزاران بار  از شما تشکر می کنم .

همسفر شیرین : 

 از راهنمای عزیز خودم خانم لیلا که با تمام عشق و محبت خالصانه شان با گذاشتن وقت و انرژی به من آموزش میدهد تشکر می کنم . به  نظر من راهنما  بودن  خیلی سخت تر از معلم  بودن است چرا که معلم درس را می دهد و حقوقش را می گیرد . ولی راهنمایان  بدون  حقوق  و با طی مسیرهای طولانی  با  عشق  به کنگره  می آیند و  به رهجوهای  خود آموزش می دهند  و من رهجو با سر موقع آمدن سر لژیون و گوش دادن  و عملی کردن  به آموزش های ایشان و خدمت کردن در کنگره از زحمت های ایشان تشکر می کنم . به امید روزی که منم راهنمایی  مثل خانم لیلا شوم و با تمام عشقم به کسانی که به من احتیاج  دارند خدمت کنم .

همسفر فاطمه ز : 

ای مهربان ترین عاشق !
تنها تو بودی که دستهای لبریز از مهرت بدون توقع وجود خسته و نیازمند کمک من را در آغوش کشید و بر کویر زندگی ام به یکباره  باران مهر شدی و غم هایم را می شویی .فقط تو دردهای کهنه و سربازده تنهایی ام را التیام می بخشی .من در مکتب تو عشق را آموختم و با وجود گرمت معنای دوست داشتن را . تو بودی که دم مسیحایی خود را در کالبد یخ بسته ام دمیدی و زندگانی در وجودم از سر گرفته شد . خودت خوب می دانی که دوست داشتنی ترین فرد زندگیم شده ای ! 

با کدامین واژه تو را باید ستایش کنم نمی دانم . چه جمله ای پیدا کنم که بتوان خوبی ، مهر و محبت تو را معنی کند ، نمی دانم .
فقط با یک جمله کوتاه ولی سرشار از احساس می گویم : 

دوستت دارم 
 و  روزت مبارک 

     آسمانت بی غبار     
                   سهم چشمانت بهار
           

                     از طرف اعضاء لژیون 
                                         با احترام همسفر فاطمه
طبقه بندی: دل نوشته، 
برچسب ها: هفته راهنما،  
[ 1397/02/15 ] [ 09:58 ب.ظ ] [ همسفر فاطمه ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


وقتی که خسته از دنیای تاریک و ظلمانی اعتیاد، و با پیمودن راه های دشوار و پر از خطر، با پاهای خسته و ناتوان، به "اینجا" می رسی، بدان که اینجا سرزمین عشق است. سرزمین نور و امید.
ܓ✿اینجا کنگره ی 60 است...ܓ✿
در این سرزمین تو را همسفر می خوانند و همراه غرق شده در تاریکی اعتیادت را مسافر.
هر چند هر دو مسافرید! مسافرانی به مقصد عشق...
هر روز این سفر عینِ خوشبختی ست...
هر روزش فهمیدن و بزرگ شدن است، هر لحظه اش امید است و شوق..
و تو با هر قدم می رسی، با هر تپش قلبت اوج می گیری...
اینجا یاد می گیری از کنار تمام آدم هایی که برایت از محال بودن خواسته هایت می گویند بگذری و به حرمت تمام چشم هایی که منتظر رسیدنت هستند تلاش کنی.
مدال زیبای رسیدن تنها سهم توست.
افتخار فتح این قله، تنها باید نصیب دست های خسته ی تو شوند.
گرما و سرما، باد و باران، برف و تگرگ، طوفان و گرباد، هر چه باشد، نمی تواند مانع تو که کفش های آهنینت را به پا کرده ای و راهی سفر شده ای باشد...!
و این جاده میزبان قدم های توست...
حالا که عزم رفتن کرده ای، چشمانت را ببند و تمام روزهای سخت را دوره کن، تمام روزهایی که حق تو خندیدن بود و سهم چشمانت اشک شد!
تمام شب هایی که آسوده به صبح نرسید...!
تمام شادی هایی که بدهکار این قلب مهربانی!
حالا تو ماندی و گام هایی به استواری یک کوه و قلبی مملو از امید و عشقی پر رنگ تر از هر روز.
مسافر سرزمین آرزوها، تو فقط برو!
ببین که پشت سرت تمام آبی آسمان را ریختم..!
دلت آرام...
یکی اینجا به تو قول داده...
قول داده که تمام خستگی هایت را جبران می کند...
پس فراموش نکن که وعده ی او، هرگز دروغ نیست...
اینجا سرزمین آرزوهاست...
اینجا کنگره ی 60 است...
و این وبلاگ متعلق به لژیون همسفر لیلا، در شعبه ی امین گلی خمینی شهر اصفهان است.

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب


  • paper | فال تاروت سه کارتی | فروش
  • فروش رپورتاژ آگهی | sales رپورتاژ
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic