ܓ✿ تـــو فــقــطــ لــیــلــی بــاش ܓ✿
تو فقط لیلی باش... دل مجنون با من... گذر از این هفت خان... سخت و آسون با من! (وب لژیون همسفر لیلا) 
قالب وبلاگ

سلام دوستان شهلا هستم یک هم‌سفر

وقتی از آموزش‌های کنگره درس می‌گیرم و آگاهی خود را بالا می‌برم و از انسان‌های مناسب الگوبرداری می‌کنم و صفات گذشته خود را درطی زمان تغییر می‌دهم، رحمت خداوند شامل حال من می‌گردد و به صلح و آرامش و صفا می‌رسم...

در ادامه مطلب بخوانید...


صفت گذشته در انسان صادق نیست چون جاری ست .

واقعاً چه قدر این وادی زیبا و عظیم است. تیترهای وادی‌ها خیلی مهم هستند، یعنی روی هر کلمه از آن‌که تفکر داشته باشی، می‌توانی هزاران هزار کلمه در مورد آن سخن بگویی.

وقتی به دستور جلسۀ وادی دهم رسیدم، جواب خیلی از سؤالاتم را در آن پیدا کردم. به گذشتۀ خود نگاه کردم که چرا هر حرفی را بدون تفکر قبول می‌کردم؟ مثلاً همین ضرب‌المثلی که در مورد مصرف‌کنندۀ مواد یا انسان‌هایی که کار ضد ارزشی انجام می‌دادند به کار می‌رفت: (توبه گرگ مرگ است) یا (هرکس از شیر می‌آورد، به گور می‌برد)

من هم باوجود زندگی در کنار یک مصرف‌کننده باورم شده بود که دیگر هیچ تغییری نمی‌توانم در مسافرم ببینم، چون‌ هر وقت برای قطع مواد تصمیم می‌گرفت، با تخریبی بالاتر به مصرف مواد برمی‌گشت.

من و مسافرم چشم و گوش خود را روی همۀ آفرینش خداوند بسته بودیم و فقط دنبال مقصر می گشتیم.

تا این‌که خدا را شکر راه کنگره برایمان باز شد و با آموزش گرفتن و رسیدن به دستور جلسه وادی دهم دانستم که آن زمان و با آن تفکرات، در جهل و نادانی قرارگرفته بودم. ولی کنگره با الگو گرفتن از طبیعت چیز دیگری به من آموزش می‌دهد. این‌که همه‌چیز در هستی جاری و در حال حرکت است و هشداری که به من می‌دهد این است که تو هم باید در حرکت باشی و با دوری از ضد ارزش‌ها و تزکیه و پالایش، خودت را تغییر دهی.

تو اختیار کامل داری؛ تو می‌توانی صفات زشت خود را تبدیل به صفات خوب و زیبا کنی، خواستن توانستن است و این فقط در مورد صفات بد نیست. انسان‌هایی هستند که صفات نیکو دارند و اگر مراقب آن نباشند، آن صفات خوب هم جاودانه نخواهد ماند.

این وادی هم امید و هم آگاهی می‌دهد. در این وادی سه مؤلفه وجود دارد: نور، صوت، حس. که هستی و نیستی بدون آن‌ها بی‌معناست. خداوند این ابزار را در اختیار انسان قرار داده تا هستی را درک کند.

وقتی من از آموزش‌های کنگره درس می‌گیرم و آگاهی خود را بالا می‌برم و از انسان‌های مناسب الگوبرداری می‌کنم و صفات گذشته خود را درطی زمان تغییر می‌دهم رحمت خداوند شامل حال من می‌گردد و من به صلح و آرامش و صفا می‌رسم و از بودن در هستی لذت می‌برم و از جهنم خود خارج می‌شوم؛ چون پایان هر نقطه سرآغاز خط دیگری ست.

بازهم خداوند را سپاسگزارم که رحمتش شامل حال ما شد تا در کنگره قرار بگیریم و از آموزش‌ها بی‌نصیب نباشیم. انشاالله در پرتو آموزش‌های ناب کنگره، با تزکیه و پالایش و عمل سالم صفات بد گذشته در ما تغییر کند، چون صفت گذشته در انسان صادق نیست چون جاری ست . 

نویسنده: هم‌سفر شهلا
طبقه بندی: مشارکت های مکتوب، 
[ 1397/04/2 ] [ 07:04 ق.ظ ] [ همسفر شهلا ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


وقتی که خسته از دنیای تاریک و ظلمانی اعتیاد، و با پیمودن راه های دشوار و پر از خطر، با پاهای خسته و ناتوان، به "اینجا" می رسی، بدان که اینجا سرزمین عشق است. سرزمین نور و امید.
ܓ✿اینجا کنگره ی 60 است...ܓ✿
در این سرزمین تو را همسفر می خوانند و همراه غرق شده در تاریکی اعتیادت را مسافر.
هر چند هر دو مسافرید! مسافرانی به مقصد عشق...
هر روز این سفر عینِ خوشبختی ست...
هر روزش فهمیدن و بزرگ شدن است، هر لحظه اش امید است و شوق..
و تو با هر قدم می رسی، با هر تپش قلبت اوج می گیری...
اینجا یاد می گیری از کنار تمام آدم هایی که برایت از محال بودن خواسته هایت می گویند بگذری و به حرمت تمام چشم هایی که منتظر رسیدنت هستند تلاش کنی.
مدال زیبای رسیدن تنها سهم توست.
افتخار فتح این قله، تنها باید نصیب دست های خسته ی تو شوند.
گرما و سرما، باد و باران، برف و تگرگ، طوفان و گرباد، هر چه باشد، نمی تواند مانع تو که کفش های آهنینت را به پا کرده ای و راهی سفر شده ای باشد...!
و این جاده میزبان قدم های توست...
حالا که عزم رفتن کرده ای، چشمانت را ببند و تمام روزهای سخت را دوره کن، تمام روزهایی که حق تو خندیدن بود و سهم چشمانت اشک شد!
تمام شب هایی که آسوده به صبح نرسید...!
تمام شادی هایی که بدهکار این قلب مهربانی!
حالا تو ماندی و گام هایی به استواری یک کوه و قلبی مملو از امید و عشقی پر رنگ تر از هر روز.
مسافر سرزمین آرزوها، تو فقط برو!
ببین که پشت سرت تمام آبی آسمان را ریختم..!
دلت آرام...
یکی اینجا به تو قول داده...
قول داده که تمام خستگی هایت را جبران می کند...
پس فراموش نکن که وعده ی او، هرگز دروغ نیست...
اینجا سرزمین آرزوهاست...
اینجا کنگره ی 60 است...
و این وبلاگ متعلق به لژیون همسفر لیلا، در شعبه ی امین گلی خمینی شهر اصفهان است.

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب


  • paper | فال تاروت سه کارتی | فروش
  • فروش رپورتاژ آگهی | sales رپورتاژ
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic