وادی یازدهم و تاثیر آن روی من

(چشمه‌های جوشان و رودهای خروشان همه به بحر و اقیانوس می‌رسند.)

آنگاه‌که روشنایی آبستن تاریکی بود، اهریمن از فرمان سرپیچی کرد، گویی نقطه‌ای سیاه و تاریک از دل روشنایی‌ها زاده شد و حرکت خود را آرام و خزنده برای تاختن به جهان روشنایی‌ها آغاز کرد تا ظلمت و تاریکی را گسترش دهد و برتری خود را نسبت به انسان در مقابل قدرت مطلق به اثبات برساند.

در ادامه مطلب بخوانید

در وادی یازدهم  به چشمه جوشان و رود خروشان اشاره‌شده است که انسان برای رسیدن به آرامش باید همواره از ویژگی جوشان  و خروشان بودن برخوردار باشد.

چشمه‌های جوشان تمثیل انسان‌هایی ست که با آموزش درست و انجام آن به بهترین شکل به راه خود ادامه می‌دهند.

حسی که وادی یازدهم برای من دارد حس امید است و به من یاد می‌دهد که چگونه جاری باشم. و اگر با آموزش‌های کنگره توانستم تغییر کنم می‌تواند من را به‌طرف صفت‌های خوب ببرد و اگر در کنگره فرمان‌بردار خوبی باشم تغییرات آرام‌آرام در ظاهر و در پی آن در صور پنهان من اتفاق می‌افتد.

این وادی به من می‌آموزد که قرار گرفتن در مسیر درست و استفاده صحیح از آموزش‌های کنگره به ما انرژی می‌دهد و باعث می‌شود که انسان تبدیل به رود خروشان شود و با استفاده از انرژی خود به مسیر حرکت ادامه دهد و به رهایی برسد.

وادی یازدهم باعث می‌شود که سفر اولی‌ها هر روز بهتر و قوی‌تر و با امید بیشتر به راه خود ادامه دهند تا به مقصد خود که همان دریا و اقیانوس یعنی درمان و رهایی از اعتیاد است برسند.

تأثیر این وادی برای من جشن پرشکوه روز پنج‌شنبه در شعبه امین گلی بود که یک مسافر با آن همه تخریب و حال خراب که راه کنگره برایش باز شده و با حرکت و تلاش و گرفتن آموزش‌ها که برگرفته از حق و حقیقت است توانسته خود را تغییر دهد و به اتفاق هم‌سفرشان که مادر بزرگوارشان هستند به جایگاه کمک راهنمایی برسند و هم خود از زندگی برخوردار شوند و هم اجازه دهند دیگران در کنارشان به آرامش برسند.

امیدوارم تمام سفر اولی‌ها این حس زیبا را تجربه کنند.

نویسنده: هم‌سفر شهلا


طبقه بندی: مشارکت های مکتوب، 

تاریخ : 1397/04/25 | 07:38 ب.ظ | نویسنده : همسفر شهلا | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.