ܓ✿ تـــو فــقــطــ لــیــلــی بــاش ܓ✿
تو فقط لیلی باش... دل مجنون با من... گذر از این هفت خان... سخت و آسون با من! (وب لژیون همسفر لیلا) 
قالب وبلاگ
تو باید به تمام اتفاقاتی که می تواند تو را به هدفت نزدیک کند بیندیشی، نه به حوادثی که شاید تو را از هدف دور کند .

انسانهای موفق توقعات خود را از دیگران کم کرده و نسبت به خود بالا برده اند و تمام این ها باعث می شود یک فرد ریشه بگستراند  و بزرگ شود و دیگر از هیچ طوفانی هراسی به خود راه ندهد.

آری...

درختی نیست که از بادها نلرزیده باشد و آدمی نیست که در زندگی شکست نخورده باشد. اما این که با چه عشقی و تا چه عمقی ریشه بدونی تو را سرپا نگه می دارد.

در ادامه مطلب بخوانید....

==========================================================
وقتی در زندگی دچار شکستی می شوی، شاید با حسرت به زندگی دیگران نگاه می کنی، دیگرانی که شاید از نظرت شاد و خوشحال زندگی می کنند. آن وقت است که با خود می گویی چرا من ؟ مگر من چه کرده ام  که چنین زندگی سخت و پر فراز و نشیبی را باید طی کنم؟ اما بدان هیچ کسی نیست که در این کره خاکی زندگی کند و کسی چوب لای چرخش نگذاشته باشد، خیلی از این ها به قول معروف از ماست که بر ماست.

جایی خودمان اشتباهی کرده ایم و سهل انگاری. شاید چیزهایی است که برای دیگران خواسته ایم و حال طبق قانون کائنات خود گرفتار آن شده ایم، ولی فقط همین قدر بگویم که مشکلات برای همه هست، فقط بستگی به خودت دارد که با آن رشد کنی، یا با آن دچار نا امیدی و یأس شوی .

به درختان نگاه کن.

وقتی طوفانی می آید مگر می شود تمام درختانی که در یک جا و کنار هم هستند از وجود این طوفان شاخ و برگشان نلرزد؟ اما تفاوت در ریشه آن ها و تنومند بودن آن هاست.

درختی که هنوز ضعیف است و ریشه نگسترانده، در هجوم باد از ریشه کنده شده و از بین می رود، اما درختی که چندین سال است در خاک ریشه دوانده، محکم و استوار می ایستد، شاید شاخ و برگ آن بشکند، ولی باز جوانه می زند و شاخ و برگ جدیدی به دست می آورد.

و این مثال ما انسان هاست، اگر کسی ایمان قوی داشته باشد و به جای غصه خوردن، بیاندیشد برای شروع دوباره باید چه کند، همانند درختی می شود که فقط شاخه های آن می شکند .

اما اگر سست باشد و همیشه دنبال مقصری برای اشتباهات و شکست های خود باشد، برای بلند شدنِ  دوباره  و در پیش گرفتن مسیر درستی برای رسیدن به اهدافش سعی و تلاشی نخواهد نکرد، پس یعنی عشقی برای ادامه مسیر حرکت ندارد و  همچون درختی است که تازه کاشته شده و با بادهایی هر چند آرام  از ریشه در می آید و نابود می شود .

خیلی از کسانی که امروز در زندگی خود، انسان های موفقی هستند، مطمئناً بارها و بارها شکست خورده اند، اما به جای ناامید شدن شکست را پذیرفته اند و برای دوباره ایستادن با تجربه از شکست خود تلاش کردند و سعی نمودند هر حرفی را نشنوند و به هر حرفی اهمیت ندهند. 

در واقع باید به تمام اتفاقاتی که می تواند تو را به هدفت نزدیک کند بیندیشی، نه به حوادثی که شاید تو را از هدف دور کند .

انسانهای موفق توقعات خود را از دیگران کم کرده و نسبت به خود بالا برده اند و تمام این ها باعث می شود یک فرد ریشه بگستراند  و بزرگ شود و دیگر از هیچ طوفانی هراسی به خود راه ندهد.

آری... درختی نیست که از بادها نلرزیده باشد و آدمی نیست که در زندگی شکست نخورده باشد. اما این که با چه عشقی و تا چه عمقی ریشه بدونی تو را سرپا نگه می دارد.

نویسنده: همسفر فاطمه 
طبقه بندی: دل نوشته، 
[ 1397/05/25 ] [ 07:27 ق.ظ ] [ همسفر فاطمه ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


وقتی که خسته از دنیای تاریک و ظلمانی اعتیاد، و با پیمودن راه های دشوار و پر از خطر، با پاهای خسته و ناتوان، به "اینجا" می رسی، بدان که اینجا سرزمین عشق است. سرزمین نور و امید.
ܓ✿اینجا کنگره ی 60 است...ܓ✿
در این سرزمین تو را همسفر می خوانند و همراه غرق شده در تاریکی اعتیادت را مسافر.
هر چند هر دو مسافرید! مسافرانی به مقصد عشق...
هر روز این سفر عینِ خوشبختی ست...
هر روزش فهمیدن و بزرگ شدن است، هر لحظه اش امید است و شوق..
و تو با هر قدم می رسی، با هر تپش قلبت اوج می گیری...
اینجا یاد می گیری از کنار تمام آدم هایی که برایت از محال بودن خواسته هایت می گویند بگذری و به حرمت تمام چشم هایی که منتظر رسیدنت هستند تلاش کنی.
مدال زیبای رسیدن تنها سهم توست.
افتخار فتح این قله، تنها باید نصیب دست های خسته ی تو شوند.
گرما و سرما، باد و باران، برف و تگرگ، طوفان و گرباد، هر چه باشد، نمی تواند مانع تو که کفش های آهنینت را به پا کرده ای و راهی سفر شده ای باشد...!
و این جاده میزبان قدم های توست...
حالا که عزم رفتن کرده ای، چشمانت را ببند و تمام روزهای سخت را دوره کن، تمام روزهایی که حق تو خندیدن بود و سهم چشمانت اشک شد!
تمام شب هایی که آسوده به صبح نرسید...!
تمام شادی هایی که بدهکار این قلب مهربانی!
حالا تو ماندی و گام هایی به استواری یک کوه و قلبی مملو از امید و عشقی پر رنگ تر از هر روز.
مسافر سرزمین آرزوها، تو فقط برو!
ببین که پشت سرت تمام آبی آسمان را ریختم..!
دلت آرام...
یکی اینجا به تو قول داده...
قول داده که تمام خستگی هایت را جبران می کند...
پس فراموش نکن که وعده ی او، هرگز دروغ نیست...
اینجا سرزمین آرزوهاست...
اینجا کنگره ی 60 است...
و این وبلاگ متعلق به لژیون همسفر لیلا، در شعبه ی امین گلی خمینی شهر اصفهان است.

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب


  • paper | فال تاروت سه کارتی | فروش
  • فروش رپورتاژ آگهی | sales رپورتاژ
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic