ܓ✿ تـــو فــقــطــ لــیــلــی بــاش ܓ✿
تو فقط لیلی باش... دل مجنون با من... گذر از این هفت خان... سخت و آسون با من! (وب لژیون همسفر لیلا) 
قالب وبلاگ

به نام خالق زیبایی ها

لژیون "تو فقط لیلی باش" روز دوشنبه 1/ 5 / 97  با حضور جمعی از همسفران و با استادی همسفر لیلا، دبیری همسفر زیبا و با دستور جلسه «سی دی فلز وجودی و انرژی» راس ساعت 17:30 آغاز به کار نمود .


وقتی اصرار زیادی برای کمک به دیگران که هنوز اذن حرکت و تغییر آنها داده نشده داشته باشیم، یعنی از سهم نور خود یا همان حق نفس استفاده کرده ایم و انرژی و توان خود را بیهوده هدر داده ایم

در ادامه مطلب بخوانید

مشارکت همسفران:


همسفر شیرین : آقای امین می گویند ما دو نوع فضا داریم. 1 - فضاهای غیر قابل تغییر 2- فضاهای قابل تغییر. فضاهایی که غیر قابل تغییر هستند حتی با وجود علم و دانش هم نمی توانیم آن را تغییر دهیم، ولی فضایی که قابل تغییر باشد در صورتی که علم آن را داشته باشیم می توانیم برای تغییر آن انرژی مصرف کنیم. مثلاً باید برای درمان یک بیماری اطلاعات راجع به آن داشته باشیم. ما نباید انرژی خود را صرف جاهایی بکنیم که هیچ بازدهی ندارد .
در آیه ای خداوند می گویند هیچ مکانی یا فردی نوری از خود ندارد  مگر نوری که خداوند به او داده باشد .
افراد و یا مکان هایی هست که اجازه تغییر ندارند و ما فقط با صرف انرژی برای تغییر آن به خود آسیب می رسانیم .

همسفر لیلا: خداوند نور آسمان ها و زمین است و نور کل هستی از خداوند است و همه با نوری حرکت می کنند که خداوند در اختیار آن ها گذاشته است. اما خداوند از یک سری مکان ها و موجودات به هر دلیلی نور خود را گرفته است و ما سعی می کنیم از نور خود به این افراد بدهیم که نه تنها موفق نمی شویم بلکه وقتی نور خود را از فرد گرفتیم و یا از او دور شدیم باز او به همان مسیر قبلی بر می گردد.

گاهی اتفاقاتی برای ما رخ می دهد که باعث کسب دانش و اطلاعات می شود که دوست داریم این ها را به دیگران انتقال دهیم، مثل آموزش هایی که در کنگره می گیریم و فکر می کنیم می نوانیم به دیگران در حل مشکلاتشان کمک کنیم .
برای همین سعی می کنیم شخص را متوجه اشتباهاتش کنیم، در واقع از نور خود برای دیگران استفاده می کنیم. ولی آقای امین می گویند برای انجام هر کاری باید سه مورد مد نظر باشد: 1- عشق به این کار در وجودت باشد 2- علم آن را داشته باشی 3- اذن آن وجود داشته باشد. پس اگر این سه مورد در وجود ما نباشد نه تنها کمکی نمی توانیم به دیگران کنیم، بلکه ضربه بیشتری به آنها می زنیم.

مثلاً در کنگره وقتی یک نفر از ما کمک می خواهد بدون اینکه شناختی نسبت به او و مسافرش داشته باشیم سعی می کنیم راهکار به او بدهیم که احتمال دارد باعث تخریب بیشتر در زندگی او شویم .

آقای امین به کلمه حق نفس اشاره می کنند و می گویند ما از حق نفس خود استفاده می کنیم یعنی از سهمیه نور خود .
وقتی اصرار زیادی برای کمک به دیگران که هنوز اذن حرکت و تغییر آنها داده نشده داشته باشیم، یعنی از سهم نور خود یا همان حق نفس استفاده کرده ایم و انرژی و توان خود را بیهوده هدر داده ایم.

بعضی مکان ها هم به همین گونه هستند و رونق و آبادانی آنها به خواست و اراده ما نیست. مثلاً مغازه ای که ما خریداری کرده ایم در مالکیت اولیه آن مشکلی بوده و یا به زور از کسی غصب شده و حال که در دست ماست برکتی برای ما نخواهد داشت .
در کل ما به هر خانه ای نمی توانیم وارد شویم و با هر کسی اجازه معامله نداریم و هر کسی و هر جایی را نمی توانیم تغییر دهیم و باید اذن آن صادر شده باشد .


همسفر فاطمه: انسان هایی بوده اند که می خواستند افراد را تغییر دهند مثل حضرت محمد که در مکه چند سال سعی کردند مردم را به اسلام دعوت کنند، ولی بی نتیجه بود تا زمانی که از طرف خداوند فرمان هجرت به آنها داده می شود، چون صرف انرژی برای افرادی که غیر قابل تغییر هستند کار اشتباهی بود .
شاید هجرت برای آنان دردناک بود، چون انسان ها به مکان ها و چیزهایی وابسته می شوند و دل کندن از آن مشکل است .

همسفر لیلا: حضرت محمد با این که سخن او حق بود، ولی مردم مکه آن را قبول نمی کردند و خداوند به ایشان فرمودند شما فقط یک بشارت  دهنده اید و تلاشی بیش از اندازه انجام ندهید، چون من مشخص می کنم چه کسانی و چه موقعی هدایت شوند؛ چون ما به گوش ها و چشم ها و قلب آنها مهر زده ایم .
من این تجربه را از بچه های لژیون دارم که سعی می کردم آنها را متوجه اشتباهاتشان کنم ولی سودی نداشت، تا این که به وقتش با یک مشارکت یا گوش دادن به سی دی راه خود را پیدا می کردند .

همسفر نسیم : وقتی می گویند هر چیزی زمانی دارد و تا زمان آن نرسد تغییر نمی کند،درست است. من سال اولی که به کنگره آمدم خیلی سعی می کردم مسافرم را تغییر دهم، هر قدر هم که خانم لیلا می گفتند رهایش کن گوش نمی کردم؛  ولی وقتی او را رها کردم هر چند مسافرم تغییری نکرد ولی خودم به آرامش رسیدم و حالا متوجه شدم تا زمانش نرسد او درمان نمی شود و تلاش من باعث تخریب خودم شده بود .

همسفر لیلا : وقتی همسفری خود آموزش نگرفته باشد که با مسافر خود چگونه بر خورد کند و حال خوبی هم نداشته باشد، چگونه می تواند به مسافرش کمک کند؟ در واقع به مانند کوری است که عصاکش کور دیگری می شود .
و دیگر این که تا زمان چیزی یا تغییر کسی فرا نرسد تلاشی که شما می کنید بیهوده است. آقای امین می گویند حتی دو برادری که یکی به درمان رسیده و اصرار دارد برادر دیگر نیز درمان شود ولی نتیجه ای نداشته و یا  خواست او را هم به تاریکی برگرداند باید او را رها کند. چون همنشین انسان در زندگی بسیار تاثیر دارد. اگر همنشین عقاب ها شوید شما هم در جهت آن ها حرکت خواهید کرد و عقاب می شوید و اگر همنشین تو یک مگس باشد در حد او تنزل پیدا می کنی. پس از سر دلسوزی و تنها بودن با کسی نمانید چون شاید خود شما هنوز حال خوبی نداشته باشید و دچار تخریب بیشتری شوید .
همانطور که آقای امین می گویند ما باید به سهم خودمان تلاش کنیم نه کمتر نه بیشتر . وقتی به کسی می خواهید کمک کنید به اندازه خودتان تلاش کنید که اگر بیشتر شد به نظر او یک وظیفه ای ست که انجام می دهید.

همسفر مینا: دو نفر مصرف کننده مواد هستند اما یکی به غیر از مصرف مواد یک مافیا و یک قاتل می شود و دیگری فقط مصرف مواد را دارد و خرج خانواده را می دهد، ولی متوجه اطرافیانش و زندگی آنان نیست. پس هر دو در یک سطح انرژی هستند ولی فلز وجودی آنها فرق دارد و عملکرد آنها متفاوت است .

همسفر لیلا : فلز وجودی هر فردی که همان دانایی اوست با یکدیگر متفاوت است که به پیشینه فرد نیز ربط دارد .
این که حضرت محمد با تمام شرایطی که داشتند یک خلافکار نشدند می تواند به پیشینه ایشان مرتبط باشد؛  اما به درجه آگاهی ایشان هم ربط دارد . همنشین هایی که ما داریم ممکن است فلز وجودی شان با ما تفاوت داشته باشد، اما به این دلیل همنشین ما شده اند که سطح انرژی شان با ما یکی است.
مانند اعضای لژیون که سطح انرژی آنها یکی است، ولی از نظر فلز وجودی  که همان اطلاعات و آگاهی آنان است با هم فرق دارند .
اگر دو نفر که در کنار هم هستند با هم در یک سطح انرژی باشند و فلز وجودی آنها هم یکی باشد باعث تولید و خلق چیزی می شوند و می توانند به یکدیگر آموزش دهند.

نویسنده و تصویرگر: همسفر فاطمه
طبقه بندی: گزارشات لژیون، 
[ 1397/05/5 ] [ 01:56 ب.ظ ] [ همسفر فاطمه ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


وقتی که خسته از دنیای تاریک و ظلمانی اعتیاد، و با پیمودن راه های دشوار و پر از خطر، با پاهای خسته و ناتوان، به "اینجا" می رسی، بدان که اینجا سرزمین عشق است. سرزمین نور و امید.
ܓ✿اینجا کنگره ی 60 است...ܓ✿
در این سرزمین تو را همسفر می خوانند و همراه غرق شده در تاریکی اعتیادت را مسافر.
هر چند هر دو مسافرید! مسافرانی به مقصد عشق...
هر روز این سفر عینِ خوشبختی ست...
هر روزش فهمیدن و بزرگ شدن است، هر لحظه اش امید است و شوق..
و تو با هر قدم می رسی، با هر تپش قلبت اوج می گیری...
اینجا یاد می گیری از کنار تمام آدم هایی که برایت از محال بودن خواسته هایت می گویند بگذری و به حرمت تمام چشم هایی که منتظر رسیدنت هستند تلاش کنی.
مدال زیبای رسیدن تنها سهم توست.
افتخار فتح این قله، تنها باید نصیب دست های خسته ی تو شوند.
گرما و سرما، باد و باران، برف و تگرگ، طوفان و گرباد، هر چه باشد، نمی تواند مانع تو که کفش های آهنینت را به پا کرده ای و راهی سفر شده ای باشد...!
و این جاده میزبان قدم های توست...
حالا که عزم رفتن کرده ای، چشمانت را ببند و تمام روزهای سخت را دوره کن، تمام روزهایی که حق تو خندیدن بود و سهم چشمانت اشک شد!
تمام شب هایی که آسوده به صبح نرسید...!
تمام شادی هایی که بدهکار این قلب مهربانی!
حالا تو ماندی و گام هایی به استواری یک کوه و قلبی مملو از امید و عشقی پر رنگ تر از هر روز.
مسافر سرزمین آرزوها، تو فقط برو!
ببین که پشت سرت تمام آبی آسمان را ریختم..!
دلت آرام...
یکی اینجا به تو قول داده...
قول داده که تمام خستگی هایت را جبران می کند...
پس فراموش نکن که وعده ی او، هرگز دروغ نیست...
اینجا سرزمین آرزوهاست...
اینجا کنگره ی 60 است...
و این وبلاگ متعلق به لژیون همسفر لیلا، در شعبه ی امین گلی خمینی شهر اصفهان است.

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب


  • paper | فال تاروت سه کارتی | فروش
  • فروش رپورتاژ آگهی | sales رپورتاژ
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات