ܓ✿ تـــو فــقــطــ لــیــلــی بــاش ܓ✿
تو فقط لیلی باش... دل مجنون با من... گذر از این هفت خان... سخت و آسون با من! (وب لژیون همسفر لیلا) 
قالب وبلاگ

اولین تجربه خدمت در جایگاه استادی همسفر شهلا در کنگره 60


برای تغییرات و رسیدن به تکامل باید با علم و آگاهی پیش رفت، چون ما خط به خط زندگی خود را خودمان می‌نویسیم و اگر خط اول را با حس خوب به پایان برسانیم، خط بعدی را خیلی خوب و بهتر می‌توانیم بنویسیم و ما نتیجهٔ این تغییرات را در بعدهای دیگر نیز خواهیم داشت.

در ادامه مطلب بخوانید...

به نام نامی اولین عاشق که اوست ...

روز دوشنبه مورخ 97/05/22 جلسه چهارم از دور یازدهم کارگاه‌های آموزشی خصوصی همسفران شعبه امین گلی با استادی

همسفر شهلا، نگهبانی همسفر مهری و دبیری همسفر فاطمه با دستور جلسه " وادی سیزدهم و تأثیر آن روی من "

رأس ساعت 16 آغاز به کار نمود. 


سخنان استاد گرامی:

استاد ابتدا خداوند را بابت این جایگاه سپاس گفتند و از خانم مهری بابت سپردن این دستور جلسه به ایشان تشکر نمودند.

پایان هر نقطه سر آغاز خط دیگری است.

پایه و اصول آموزش‌های کنگره از کتاب عشق و چهارده وادی می‌باشد که برای رسیدن به خود و شناخت خودمان از آن‌ها استفاده می‌کنیم. این چهارده وادی علم درست زندگی کردن را به ما می‌آموزد. از وادی اول که تفکر است آغاز می‌شود و ادامه دارد تا وادی چهاردهم که عشق و محبت است و پایانی ندارد.

اما اگر بخواهم در مورد دستور جلسهٔ امروز که وادی سیزدهم است صحبت کنم ، ساعت‌ها وقت لازم است و نه فرصت آن و نه توان و آگاهی آن را دارم، پس من در حد آموزش‌هایی که یاد گرفتم برایتان بیان می‌کنم.

شاید تیتر این وادی چند کلمه در یک جمله باشد، اما این چند کلمه دنیایی از رمز و راز است. می‌توانم بگویم وقتی ما شروع به نوشتن می‌کنیم به پایان خط و یا جمله که می‌رسیم نقطه می‌گذاریم. در مورد زندگی هم همین گونه است. هر گاه یک مرحله از زندگی به پایان می‌رسد مرحله‌ای دیگر از زندگی شروع می‌شود.

وادی سیزدهم ما را به زندگی امیدوار می‌کند و به ما می‌گوید هر کار یا عمل ضد ارزشی که در گذشته انجام داده‌اید، به پایان برسانید، نقطه بگذارید و با تغییر دادن خود خط زندگی را از نو شروع کنید.

اما آیا با این همه تخریب در زندگی با یک مصرف‌کننده چنین آغازی ممکن است؟

با توجه به آموزش‌هایی که من دیده‌ام می‌توانم بگویم بله امکان دارد. انسان با توجه به اختیاری که دارد می‌تواند با گرفتن علم و آگاهی، خود را به عرش برساند.

منِ هم‌سفر قبل از این که وارد کنگره شوم تجربه‌های تلخی در کنار یک مصرف‌کننده داشتم. همهٔ این مشکلات و تلخی‌ها را از چشم مسافرم می‌دیدم و خط به خط زندگی خود را با یأس و نومیدی می‌نوشتم، پشت سر هم و بدون گذاشتن نقطه و فکر کردن که چرا من؟ مگر با بقیه چه فرقی دارم؟

با این حرف‌ها و تفکرات روز و شب را سپری می‌کردم تا این که هزاران هزار بار خداوند را شکر راه کنگره برای من و مسافرم باز شد و توانستیم با آموزش‌های کنگره علم درست زندگی کردن و در صراط مستقیم بودن را بیاموزیم.

از تأثیر این وادی روی من می‌توانم بگویم از الآن که خداوند به من اجازه داده تا در این جایگاه روی یکی از صندلی‌های این شعبه بنشینم باید از نو شروع کنم، چون از الآن قرار است با آموزش‌هایی که می‌گیرم و عملی می‌کنم و با نوشتن خط جدید، زندگی خود را آغاز کنم، چون زندگی ما قرار نیست با مرگ به پایان برسد. با مرگ همه چیز تمام نمی‌شود، بلکه در بعد دیگری به زندگی خود ادامه خواهیم داد.

برای تبدیل‌شدن باید تغییرات کم‌کم صورت گیرد، چون یک روزه حال ما خراب نشده که یک روزه بخواهیم تغییر کنیم و یک روزه این تغییر عملی نمی‌شود. باید با آموزش‌هایی که می‌گیریم ذره‌ذره در خودمان تغییر ایجاد کنیم، بعد تبدیل و بعد هم ترخیص صورت می‌گیرد تا انشاالله به آرامش برسیم.

برای تغییرات و رسیدن به تکامل باید با علم و آگاهی پیش رفت، چون ما خط به خط زندگی خود را خودمان می‌نویسیم و اگر خط اول را با حس خوب به پایان برسانیم خط بعدی را خیلی خوب و بهتر می‌توانیم بنویسیم و ما نتیجهٔ این تغییرات را در بعدهای دیگر نیز خواهیم داشت تا انشاالله به آن جایی برسیم که از آن جا انشعاب یافته‌ایم.

خانم لیلا راهنمای خوبم همیشه می‌گویند اگر شما می‌خواهید یک نقطه شروع داشته باشید و خط جدیدی در زندگی‌تان به وجود بیاورید سعی کنید سرباز آقای مهندس و فرمان‌بردار او باشید تا معجزهٔ تغییر در خود و زندگی‌تان را بهتر بفهمید.

توصیهٔ من به شما عزیزان این است که سی دی مربوط به وادی سیزدهم را تهیه و گوش دهید چون هنگام گوش کردن به این سی دی حالم منقلب می‌شد و حس و حال خاصی به من دست می‌داد و فکر می‌کنم همین تحول و حس و حال باعث شد که الآن در این جایگاه در خدمت شما عزیزان باشم.


نویسنده: همسفر اعظم

تصویرگر: همسفر لیلا ب

منبع: وبلاگ شعبه امین گلی
طبقه بندی: خدمت گزاران، 
[ 1397/05/24 ] [ 01:23 ق.ظ ] [ همسفر مینا ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


وقتی که خسته از دنیای تاریک و ظلمانی اعتیاد، و با پیمودن راه های دشوار و پر از خطر، با پاهای خسته و ناتوان، به "اینجا" می رسی، بدان که اینجا سرزمین عشق است. سرزمین نور و امید.
ܓ✿اینجا کنگره ی 60 است...ܓ✿
در این سرزمین تو را همسفر می خوانند و همراه غرق شده در تاریکی اعتیادت را مسافر.
هر چند هر دو مسافرید! مسافرانی به مقصد عشق...
هر روز این سفر عینِ خوشبختی ست...
هر روزش فهمیدن و بزرگ شدن است، هر لحظه اش امید است و شوق..
و تو با هر قدم می رسی، با هر تپش قلبت اوج می گیری...
اینجا یاد می گیری از کنار تمام آدم هایی که برایت از محال بودن خواسته هایت می گویند بگذری و به حرمت تمام چشم هایی که منتظر رسیدنت هستند تلاش کنی.
مدال زیبای رسیدن تنها سهم توست.
افتخار فتح این قله، تنها باید نصیب دست های خسته ی تو شوند.
گرما و سرما، باد و باران، برف و تگرگ، طوفان و گرباد، هر چه باشد، نمی تواند مانع تو که کفش های آهنینت را به پا کرده ای و راهی سفر شده ای باشد...!
و این جاده میزبان قدم های توست...
حالا که عزم رفتن کرده ای، چشمانت را ببند و تمام روزهای سخت را دوره کن، تمام روزهایی که حق تو خندیدن بود و سهم چشمانت اشک شد!
تمام شب هایی که آسوده به صبح نرسید...!
تمام شادی هایی که بدهکار این قلب مهربانی!
حالا تو ماندی و گام هایی به استواری یک کوه و قلبی مملو از امید و عشقی پر رنگ تر از هر روز.
مسافر سرزمین آرزوها، تو فقط برو!
ببین که پشت سرت تمام آبی آسمان را ریختم..!
دلت آرام...
یکی اینجا به تو قول داده...
قول داده که تمام خستگی هایت را جبران می کند...
پس فراموش نکن که وعده ی او، هرگز دروغ نیست...
اینجا سرزمین آرزوهاست...
اینجا کنگره ی 60 است...
و این وبلاگ متعلق به لژیون همسفر لیلا، در شعبه ی امین گلی خمینی شهر اصفهان است.

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب


  • paper | فال تاروت سه کارتی | فروش
  • فروش رپورتاژ آگهی | sales رپورتاژ
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic