ܓ✿ تـــو فــقــطــ لــیــلــی بــاش ܓ✿
تو فقط لیلی باش... دل مجنون با من... گذر از این هفت خان... سخت و آسون با من! (وب لژیون همسفر لیلا) 
قالب وبلاگ

به نام نامی اولین عاشق که اوست

لژیون «تو فقط لیلی باش» روز دوشنبه۹۷/۶/۱۲ با حضور جمعی از همسفران و با استادی همسفر لیلا، دبیری همسفر زیبا و با دستور جلسه (سی دی کابوس ) رأس ساعت 17:30 آغاز به کار نمود. 

خواب شب به وجدان آسوده هم ربط دارد. بعضی اوقات ما به یک نفر بدی می کنیم، یا یک خطایی در مورد یک نفر انجام می دهیم، بعد شب ها نمی توانیم راحت بخوابیم. یک جمله ی معروف هست که می گوید: هیچ بالشی نرم تر از وجدان آسوده نیست. وقتی که حالت خوب باشد و وجدانت آسوده باشد، شب ها خیلی راحت می خوابی.


در ادامه مطلب بخوانید....در ابتدای لژیون راهنمای محترم خانم لیلا هفته سایت را به همه همسفرانی که در وبلاگ خدمت می کنند تبریک گفتند و از آن ها قدر دانی کردند. ایشان فرمودند: من دوست دارم همه شما در وبلاگ خدمت کنید و هدف من از خدمت شما در وبلاگ این است که این خدمت بار آموزشی بسیار زیادی دارد. در ادامه از همه همسفران در خواست کردند که در روز پنجشنبه با آوردن کارت خود در انتخابات مرزبانی شرکت کنند.


در ادامه همسفران در مورد سی دی کابوس مشارکت کردند:


همسفر شیرین: در جهان خلقت هر موجودی دارای سپر دفاعی است که از آن ها محافظت می کند. مانند کره زمین که لایه اوزون از آن در مقابل اشعه های ماورای بنفش، گازهای سمی، شهاب سنگ ها و سنگ های جدا شده در سیارات که در هوا معلق هستند محافظت می کند. انسان هم دارای سپر دفاعی است که به آن هاله انسانی گفته می شود. انسان ها با انجام دادن اعمال ضد ارزشی این هاله را سوراخ می کنند و هیچ کاری در مقابل این سوراخ شدن نمی شود انجام داد، هر چقدر که فرد ورد بخواند، قرآن بخواند نمی تواند آن را درست کند و تنها با تزکیه و پالایش و آرام آرام می شود این سوراخ ها را ترمیم کرد .


همسفر زیبا: بعضی از افراد هستند که همیشه دوست دارند بدست بیاورند مانند پول، ماشین، خانه و خیلی دنیوی هستند و بعضی ها هم هستند وقتی چیزی را می بخشند خوشحال می شوند، در صورتی که بعضی ها در انتقال دادن علم خود خسیس هستند و حاضر نیستند علم و دانش خود را در اختیار دیگران بگذارند.


همسفر سپیده:  افرادی که مصرف کننده قرص و مواد مخدر هستند هاله ی آن ها سوراخ سوراخ می شود و فردی که شیشه مصرف می کند، روح و نفس او را نیروی دیگری احاطه کرده است و به او فرمان می دهد.


همسفر مینا: در سفر دوم هم ممکن است افراد کابوس ببینند و این لزوم بر سوراخ شدن هاله انسانی نیست و ممکن است دلایل دیگری داشته باشد و ترس یکی از این دلایل است، مثلا کسی که از چاقو می ترسد و در کابوس های خود می بیند که توسط چاقو ضربه می خورد، این باعث می شود کم کم به ترس خود غلبه کند. 


همسفر آمنه: در ابتدای سی دی آقای مهندس درباره ی درست استفاده کردن و خوردن شربت oT را توضیح می دهند و این که باید شربت را به تنهایی استفاده کرد نه با آب میوه یا چایی و چیزهایی ازاین قبیل، باید روی زبان ریخته و مصرف کرد.


همسفر شهلا: هر موجودی در طبیعت لایه دفاعی دارد و انسان هم دارای این لایه است که به آن هاله انسانی گفته می شود  و با انجام دادن اعمال ضد ارزشی این هاله سوراخ سوراخ می شود  و فقط با تزکیه و پالایش و سفر کردن در کنگره و با گوش کردن سی دی ها و گرفتن آموزش آرام آرام می شود، این هاله سوراخ شده را ترمیم و بازسازی کرد . 


همسفر مژگان: همه سفر اولی ها کابوس می بینند که با سفر کردن در کنگره و به موقع خوردن شربتOT و کلاس های جهان بینی هاله ی تخریب شده ترمیم می شود. ممکن است در سفر دوم هم این کابوس ها دیده شود و این دلیل بر سوراخ بودن این هاله نیست. بلکه تلنگری است برای انجام ندادن اعمال ضد ارزشی. در سیستم هستی موجوداتی وجود دارد که دیده نمی شود، یعنی ما قادر به دیدن آن ها نیستیم، پس این دلیل بر وجود نداشتن آن ها نیست ؛ ندیدن ما به خاطر هاله انسانی است. بعضی از حیوانات از حس های بسیار قوی برخوردار هستند؛ مثل تیز بینی عقاب و یا بویایی سگ، و اگر انسان  این حس ها را به این شدت داشت زندگی کردن برای ما ناممکن می شد و دیگر هیچ آرامشی نداشت.


 نشانه هایی که  مشخص می کند ما در مرحله تزکیه و پالایش هستیم صبر و بردباری ما هست و این که  زودرنج نباشیم، حتی اگر کسی به  ما ناسزا گفت صبور باشیم و آرامش خود را حفظ کنیم.


بعد از مشارکت بچه های لژیون،راهنمای محترم هم سفر لیلا خیلی از آن ها تشکر کردند و فرمودند: 


بحث امروز ما در مورد کابوس است. به نظر من دیدن کابوس سه علت دارد:


اولین علت این است که ما از صراط مستقیم خارج شده ایم، و به محض این که ما از خط خارج شویم و به انجام اعمال ضد ارزشی بپردازبم و اختیار خود را تحت اختیار نفس اماره و نیروهای تخریبی و شیطانی قرار دهیم شروع به دیدن کابوس می کنیم.


کابوس دیدن یک نشانه است که یک جای کار ما ایراد دارد و داریم یک جایی از مسیر را اشتباه می رویم.


آقای مهندس هم به این موضوع اشاره کرده اند که وقتی شما شروع به دیدن کابوس می کنید می خواهد یکسری مسائل را به شما یاد آوری کند که از صراط مستقیم خارج شده ای و داری یک عمل ضد ارزشی را انجام می دهی.


دومین علت کابوس،  یکسری مسائل و مشکلات در زندگی ماست که هنوز برای ما حل نشده است. مثلا یکسری اتفاقات از قبل افتاده است و به دنبال آن شک ها، تردیدها و ترس هایی را به همراه آورده که هنوز آن هارا حل نکرده ایم . مثلا کسی که به همسر خود شک می کند، آن شک مانند خوره وجودش را می خورد و ممکن است شب ها دچار کابوس شود، چون هنوز راه حل آن پیدا نکرده است.


سومین علت کابوس این است که ما در صراط مستقیم قرار گرفته ایم  و در مسیر درست هستیم اما هنوز یکسری مسائل برای ما حل نشده است و این کابوس ها هم چنان برقرار است، که آقای مهندس می فرمایند دیدن کابوس به این معناست که شاید زمان حل آن مسئله رسیده است و به این علت است که  مرتب در خواب این موضوع را می بینی. مثلاً دیدن کابوس باعث می شود ترس هایی که داریم آرام آرام از بین برود، پس کابوس هم همیشه چیز بدی نیست.


به طور مثال یک نفر که از چاقو می ترسد و در خواب می بیند که شکمش با چاقو پاره شده است، این کابوس باعث از بین رفتن ترس او از چاقو  می شود.


اگر یک شخص هر شب دچار کابوس شود، علت آن تخریب هاله ی تابان انسان است.


وقتی که انسان به دنیا می آید خداوند هاله ای را اطراف آن قرار می دهد، چون موجودات دیگر هم در این جهان، همزمان با ما زندگی می کنند، ولی ما آن ها را نمی بینیم چون دیدن آن ها آرامش ما را از بین می برد. اما اگر این موجودات را نمی بینیم معنی آن این نیست که وجود ندارند، به علت وجود هاله ی انسانی ورودی این موجودات برای ما بسته شده است.


هاله ی تابان انسان از چند طریق تخریب می شود که یکی از آن ها مصرف مواد مخدر و الکل است. که شیشه بیشتر از همه هاله ی تابان را از بین می برد. کسانی که مصرف کننده ی شیشه هستند هاله ی تابان آن ها حالت سوراخ سوراخ دارد و نیروهایی که بیرون از وجودشان هستند را می بیند و احساس می کند. مثلا می گوید من آن جا گربه دیده ام و فقط هم او می بیند، ولی ما قادر به دیدن آن نیستیم و این نیروهای شیطانی هستند که  فرماندهی وجود آن ها را به عهده دارند.


وقتی یک مصرف کننده ی شیشه بچه ی خودش را مثل گوسفند می بیند و سر او را می برد، نیروی منفی وارد ذهن او  شده و برای او تصویر سازی می کند و این افراد می توانند خطرناک باشند چون فرماندهی دست خودشان نیست، به  این علت که  لایه ی آن ها از بین رفته و باید ترمیم شود.


آقای مهندس می فرمایند ما با خواندن قرآن و بسم الله نمی توانیم این موجودات را از خودمان دور کنیم. مثل این که ما درِ باغ را باز گذاشتیم و دعا می خوانیم و می گوییم خدایا کسی نیاید در باغ و دزدی کند.


بعضی اوقات هاله ی ما آسیب دیده است که یک صداهایی می شنویم، یک چیزهایی می بینیم، یا یک وحشتی سراغمان می آید که با دعا و قرآن خواندن از بین نمی رود، باید ببینیم کجای کار یا مسیرمان اشتباه بوده است، چون هاله تابان هم از طریق مشروبات الکلی و مواد مخدر و هم از طریق افکار منفی تخریب می شود و تنها راه بسته شدن  آن هم تزکیه و پالایش است .برای مسافران با مصرف کردن دارو و روی برنامه بودن این هاله درمان می شود، حتی یک مصرف کننده ی شیشه که لایه ی او تخریب شده است اگر روی برنامه باشد، می تواند دوباره این لایه را باز سازی کند و مانند یک انسان طبیعی شود.


البته بعضی از مصرف کنندگان هم هستند که بعد از رهایی هنوز کابوس می بینند و لایه ی آن ها هنوز ترمیم نشده است، آن ها هم باید صبور باشند تا کم کم درست شود. 


پس مصرف کنندگان با خوردن شربت OT و آموزش کلاس های جهان بینی، هاله ی آن ها تغییر پیدا می کند، اما همسفرانی که دچار کابوس می شوند با تزکیه و پالایش می توانند این کابوس ها را از بین ببرند. آن ها باید ضد ارزش های خود را بنویسند و ببینند کجای کارشان اشکال دارد و آن ها را درست کنند.


خواب شب به وجدان آسوده هم ربط دارد. بعضی اوقات ما به یک نفر بدی می کنیم، یا یک خطایی در مورد یک نفر انجام می دهیم، بعد شب ها نمی توانیم راحت بخوابیم. یک جمله ی معروف هست که می گوید: هیچ بالشی نرم تر از وجدان آسوده نیست. وقتی که حالت خوب باشد و وجدانت آسوده باشد، شب ها خیلی راحت می خوابی.


و نکته ی خیلی مهم دیگر این است که اگر یک فردی که خیلی آدم صادقی ست و زندگی عادی خود را دارد، اگر در خواب ببیند که دزدی می کند، شاید به این علت باشد که این بذر در درونش و  در عمق وجودش قرار دارد، اما بستر رشدش برای او فراهم نشده است که بخواهد این کار را انجام دهد. برای همین باید خیلی مواظب خودش باشد تا بستری برای رشد این بذر در وجودش پدیدار نشود.


گاهی اوقات در بیداری کاری نمی کنیم، اما در خواب خیلی کارها انجام می دهیم، و هنگامی که  بیدار می شویم می گوییم  خدا را شکر که خواب بود! اما باید بدانیم که اگر  کابوس می بینیم، این کابوس نشانه ی این است که آن ضد ارزش در عمق ما وجود دارد و ما از آن خبر نداریم. خواسته های ما انسان ها صور آشکار و صور پنهان دارند. یک ضرب المثل هست که می گوید: آب ندیده است، وگرنه شناگر خیلی خوبی است .


گاهی اوقات که خیلی از ضد ارزش ها را، در مسیرش قرار نگرفته ایم، وگرنه شاید آن را انجام می دادیم. آقای مهندس در یکی از سی دی هایشان می گویند که در اوایل انقلاب همه را به جرم دزدی می گرفتند، بعد یک نفر می گفت که خدا را شکر که من دزدی نکردم و امروز آرام هستم و استرسی ندارم. آقای مهندس می گویند من به او گفتم: تو نمی توانستی دزدی کنی؛ تو یک  کارگر ساده ای. آیا به تو باج و رشوه داده و تو نگرفتی؟ حالا ما انسان ها هم به این صورت هستیم. مثلا می گوییم طرف اختلاس کرده است و به او ناسزا می گوییم. 


اما اگر خودمان به جای او بودیم و در یک چنین موقعیتی قرار داشتیم و امکانات لازم برای ما فراهم بود، و آن موقع اگر اختلاس نکردیم، رشوه نگرفتیم و دزدی انجام ندادیم، بگوییم من آدم خیلی خوبی هستم. ولی وقتی در خواب آن ضد ارزش را انجام می دهیم، یعنی در عمق صور پنهان این خواسته وجود دارد و این خواب یا کابوس یک جور هشدار است .


و تنها راهی که ما انسان ها داریم این است که باید تزکیه و پالایش شویم تا کابوس هایمان کمتر شود، که آقای مهندس به دو تا از نشانه های تزکیه و پالایش اشاره می کنند:


یکی از نشانه های تزکیه و پالایش این است که دلت می خواهد همیشه به دیگران ببخشی. که شاید قبل از این که به کنگره بیاییم بر عکس این در وجود ما بوده است، یعنی فقط دوست داشتیم به دست بیاوریم. اما زمانی که در مسیر تزکیه و پالایش قرار می گیریم دوست داریم هر چه را که داریم به دیگران ببخشیم. مثلا یک نفر علمی دارد که در مسیر زندگی به او کمک کرده است و دوست دارد به دیگران ببخشد.


و نشانه ی دومش هم این است که زود از یک چیز دلگیر نمی شود و به او بر نمی خورد و بردبار و صبورتر از قبل می شود.


امیدوارم همه ی ما بتوانیم در مسیر تزکیه و پالایش حرکت کنیم و روز به روز با دیدن تغییرات در وجودمان خوشحال و شگفت زده شویم.


در آخر لژیون با دعای خیر همسفر لیلا برای همه به پایان رسید.نویسندگان: همسفر شیرین و همسفر اشراف


تصویرگر: همسفر مژگان


ویرایش: همسفر مژگان
طبقه بندی: گزارشات لژیون، 
[ 1397/06/15 ] [ 10:14 ق.ظ ] [ همسفر اشرف ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


وقتی که خسته از دنیای تاریک و ظلمانی اعتیاد، و با پیمودن راه های دشوار و پر از خطر، با پاهای خسته و ناتوان، به "اینجا" می رسی، بدان که اینجا سرزمین عشق است. سرزمین نور و امید.
ܓ✿اینجا کنگره ی 60 است...ܓ✿
در این سرزمین تو را همسفر می خوانند و همراه غرق شده در تاریکی اعتیادت را مسافر.
هر چند هر دو مسافرید! مسافرانی به مقصد عشق...
هر روز این سفر عینِ خوشبختی ست...
هر روزش فهمیدن و بزرگ شدن است، هر لحظه اش امید است و شوق..
و تو با هر قدم می رسی، با هر تپش قلبت اوج می گیری...
اینجا یاد می گیری از کنار تمام آدم هایی که برایت از محال بودن خواسته هایت می گویند بگذری و به حرمت تمام چشم هایی که منتظر رسیدنت هستند تلاش کنی.
مدال زیبای رسیدن تنها سهم توست.
افتخار فتح این قله، تنها باید نصیب دست های خسته ی تو شوند.
گرما و سرما، باد و باران، برف و تگرگ، طوفان و گرباد، هر چه باشد، نمی تواند مانع تو که کفش های آهنینت را به پا کرده ای و راهی سفر شده ای باشد...!
و این جاده میزبان قدم های توست...
حالا که عزم رفتن کرده ای، چشمانت را ببند و تمام روزهای سخت را دوره کن، تمام روزهایی که حق تو خندیدن بود و سهم چشمانت اشک شد!
تمام شب هایی که آسوده به صبح نرسید...!
تمام شادی هایی که بدهکار این قلب مهربانی!
حالا تو ماندی و گام هایی به استواری یک کوه و قلبی مملو از امید و عشقی پر رنگ تر از هر روز.
مسافر سرزمین آرزوها، تو فقط برو!
ببین که پشت سرت تمام آبی آسمان را ریختم..!
دلت آرام...
یکی اینجا به تو قول داده...
قول داده که تمام خستگی هایت را جبران می کند...
پس فراموش نکن که وعده ی او، هرگز دروغ نیست...
اینجا سرزمین آرزوهاست...
اینجا کنگره ی 60 است...
و این وبلاگ متعلق به لژیون همسفر لیلا، در شعبه ی امین گلی خمینی شهر اصفهان است.

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب


  • paper | فال تاروت سه کارتی | فروش
  • فروش رپورتاژ آگهی | sales رپورتاژ
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic