ܓ✿ تـــو فــقــطــ لــیــلــی بــاش ܓ✿
تو فقط لیلی باش... دل مجنون با من... گذر از این هفت خان... سخت و آسون با من! (وب لژیون همسفر لیلا) 
قالب وبلاگ

مقاله ای در باب دستور جلسه هفتگی: سیستم ایکس

به قلم همسفر شهلا


زمانی که یک فرد در اعتیاد قرار می گیرد، با مصرف مواد مخدر، باعث اختلال و از کار افتادن سیستم ایکس بدن خود می شود و آن زمان است که جایگزینی اتفاق می افتد و مخدرهای بیرونی جایگزین مخدرهای درونی فرد می شود و تعادل را در وجود فرد مصرف کننده از بین می برد...

در ادامه مطلب بخوانید....


در ابتدا از خداوند تشکر می کنم که به من فرصت داد تا آموزش‌هایی که از کنگره 60 در مورد سیستم ایکس دریافت کردم و تجربه ای که از درمان مسافرم دیدم را برای شما بیان کنم.


در بدن انسان یک سیستم فعالی وجود دارد که به صورت واسطه عمل می کند و باعث می شود که پیام‌های صادر شده در مغز که مرکز فرماندهی بدن است به تمام قسمت های بدن برای اجرا شدن انتقال پیدا کند.


زمانی که این پیام ها به راحتی صادر و اجرا می‌شوند هیچ مشکلی احساس نمی شود و چون این مواد، با مواد مخدر شباهت زیادی دارد، به آن سیستم تولید کننده مخدرهای طبیعی بدن یا سیستم شبه افیونی هم گفته می شود. 

زمانی که یک فرد در اعتیاد قرار می گیرد، با مصرف مواد مخدر، باعث اختلال و از کار افتادن سیستم ایکس و طبیعی بدن خود می شود و آن زمان است که جایگزینی اتفاق می افتد و مخدرهای بیرونی جایگزین مخدرهای درونی فرد می شود و تعادل را در وجود فرد مصرف کننده از بین می برد.


این سیستم به دو صورت کار می‌کند:

1. با سیم


2. بی‌سیم

قسمت با سیم این سیستم در اثر مصرف مواد مخدر، الکل و شیشه و ... از کار می افتد و از تعادل خارج می شود. و قسمت بی‌سیم آن هم به گونه دیگری است که در اثر افکار منفی، اضطراب، ناامیدی، ترس و ... این سیستم مختل می شود.


زمانی که این سیستم خوب کار نکند اجازه رشد بیماری در بدن داده می‌شود و از فرد از انجام فعالیت‌ها زود خسته می‌شود، با همه سر جنگ دارد، زود عصبانی می‌شود و این حالت مثل حالت خماری در مصرف‌کنندگان است که تحمل شرایط را ندارند.

از آن جهت به این سیستم، سیستم ایکس گفته می شود، چون هنوز ابعاد آن برای ما ناشناخته و مجهول است. تنها داروی شفابخش جهت برقراری تعادل در این سیستم، شربت اپیوم یا شربت تریاک است. اینجاست که متوجه می شویم تریاک اگر دست پزشک باشد شفاست و اگر در دست انسان جاهل و ناآگاه باشد باعث تخریبهای بی شماری می‌شود.


شربت تریاک یا OT که در کنگره 60 برای درمان مصرف‌کنندگان مورد استفاده قرار می‌گیرد، داروی شفابخشی است که حداقل در 10 ماه در پله‌های 21 روزه به فرد مصرف کننده داده می شود و با راه‌اندازی سیستم ایکس بدن آن شربت نیز تیپر شده و به صفر می‌رسد.

درمانی که در کنگره اتفاق می‌افتد مختص کنگره بوده و در دنیا موردی از آن دیده نشده است، چرا که درمانی ست که برگشت ندارد، یعنی بعد از اتمام دوره درمان شخص نسبت به مواد مخدر حساسیتی نخواهد داشت.

کنگره 60 تنها مکانی است که روی سیستم ایکس تحقیقات بسیار زیاد و آزمایش‌های گوناگونی را انجام داده است. و مسافران با روش دی اس تی می توانند سیستم ایکس خودشان را مجدداً باز سازی کنند.

و اما همسفران هم با آموزش گرفتن و افکار مثبت و جهان بینی سالم می توانند سیستم ایکس خود را باز سازی کنند.

در پایان از آقای مهندس دژاکام بنیان کنگره 60 و خانواده بزرگوارشان تشکر و قدردانی می کنم که این درمان را کشف کردند تا یک مصرف کننده به تخریب های صور آشکار و پنهان خود آگاه شود و در کنگره 60 با فرمانبرداری، خود را درمان نماید و خود و خانواده اش را از این درد خانمان سوز نجات دهد و به آرامش برساند.


نویسنده: همسفر شهلا

طبقه بندی: مشارکت های مکتوب، 
برچسب ها: سیستم ایکس؛ کنگره 60،  
[ 1397/07/13 ] [ 06:00 ب.ظ ] [ همسفر شهلا ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


وقتی که خسته از دنیای تاریک و ظلمانی اعتیاد، و با پیمودن راه های دشوار و پر از خطر، با پاهای خسته و ناتوان، به "اینجا" می رسی، بدان که اینجا سرزمین عشق است. سرزمین نور و امید.
ܓ✿اینجا کنگره ی 60 است...ܓ✿
در این سرزمین تو را همسفر می خوانند و همراه غرق شده در تاریکی اعتیادت را مسافر.
هر چند هر دو مسافرید! مسافرانی به مقصد عشق...
هر روز این سفر عینِ خوشبختی ست...
هر روزش فهمیدن و بزرگ شدن است، هر لحظه اش امید است و شوق..
و تو با هر قدم می رسی، با هر تپش قلبت اوج می گیری...
اینجا یاد می گیری از کنار تمام آدم هایی که برایت از محال بودن خواسته هایت می گویند بگذری و به حرمت تمام چشم هایی که منتظر رسیدنت هستند تلاش کنی.
مدال زیبای رسیدن تنها سهم توست.
افتخار فتح این قله، تنها باید نصیب دست های خسته ی تو شوند.
گرما و سرما، باد و باران، برف و تگرگ، طوفان و گرباد، هر چه باشد، نمی تواند مانع تو که کفش های آهنینت را به پا کرده ای و راهی سفر شده ای باشد...!
و این جاده میزبان قدم های توست...
حالا که عزم رفتن کرده ای، چشمانت را ببند و تمام روزهای سخت را دوره کن، تمام روزهایی که حق تو خندیدن بود و سهم چشمانت اشک شد!
تمام شب هایی که آسوده به صبح نرسید...!
تمام شادی هایی که بدهکار این قلب مهربانی!
حالا تو ماندی و گام هایی به استواری یک کوه و قلبی مملو از امید و عشقی پر رنگ تر از هر روز.
مسافر سرزمین آرزوها، تو فقط برو!
ببین که پشت سرت تمام آبی آسمان را ریختم..!
دلت آرام...
یکی اینجا به تو قول داده...
قول داده که تمام خستگی هایت را جبران می کند...
پس فراموش نکن که وعده ی او، هرگز دروغ نیست...
اینجا سرزمین آرزوهاست...
اینجا کنگره ی 60 است...
و این وبلاگ متعلق به لژیون همسفر لیلا، در شعبه ی امین گلی خمینی شهر اصفهان است.

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب


  • paper | فال تاروت سه کارتی | فروش
  • فروش رپورتاژ آگهی | sales رپورتاژ
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic