ܓ✿ تـــو فــقــطــ لــیــلــی بــاش ܓ✿
تو فقط لیلی باش... دل مجنون با من... گذر از این هفت خان... سخت و آسون با من! (وب لژیون همسفر لیلا) 
قالب وبلاگ

در این راه و برای پول دادن هم نگاه نکنم به دیگران و خودم  را با دیگران مقایسه نکنم، که مثلا اگر راهنمایم 500 هزار تومان پول داده است بگویم خوب ایشان که راهنمای ما است این مقدار پول را داده  پس من کمتر مثلا 200 هزار تومان بدهم .

هرکس خودش را با خودش باید مقایسه کند نه با دیگری . خودت را با خودت مقایسه کن نه با راهنمایت و نگویید بگذار ببینم فلانی که پول دارتر است چقدر کمک می کند و من کمتر کمک کنم.

ادامه مطلب

اگر بنائی آباد باشد اما ساکنین آن خراب باشند آن بنا کم کم رو به خرابی می رود ساکنین سالم می توانند بناهای خراب را آباد کنند

خداوند در کلام الله می فرمایند  که به خوبی و نیکی نمی رسید مگر آن که از چیزی که دوست دارید ببخشید.

 
جناب مهندس در تفسیر این آیه گفتند که زندگیتان روی خوش نمی بیند مگر  آن که از چیزی که دوست دارید ببخشید. مثلا پول دوست دارید باید از پولتان بدهید، لباس نو دوست دارید باید لباس نو هدیه بدهید، غذای خوب دوست دارید غذای خوب باید هدیه بدهید 
اگر اموالت را دوست داری از آنها ببخش از آن چیزی که دوست داری ببخش از آن چیزی که دوست داری به تو هدیه بدهند ببخش نه از آن چیزی که دور می ریزی .

به قول جناب مهندس روغن ریخته را نذر شاه چراغ نکنید. قدیما که در چراغ یا علاءالدین روغن می ریختند وقتی روغنی روی زمین می ریخت میگفتند برویم واین را در فلان چراغ بریزیم.
 
به نیکی نمی رسید مگر از آن چیزی که دوست دارید ببخشید و انفاق کنید. پس در جشن گلریزان باید از آن چیزی که دوست داریم ببخشیم ، چون این بخشیدن در کنگره چیزی است که به خودمان برمی گردد و باعث می شود حال خودمان خوب شود،

آقای خدامی قبل ها در صحبتهایشان بیان کردند که افرادی هستند که کشتزارهای کنگره رو آبیاری کنند چه شما کمک کنید یا کمک نکنید 
ولی اگر شما کمکی نکنید خودتان از رسیدن به حال خوش محروم می شوید و ضرری به کنگره نمی رسد بلکه شما خودتان  آسیب می بینید.
مهم این است که ما چقدر می توانیم از آن چیزی که دوست داریم ببخشیم و چقدر در عمل مرد بخشیدن هستیم . 

در این راه و برای پول دادن هم نگاه نکنم به دیگران و خودم  را با دیگران مقایسه نکنم، که مثلا اگر راهنمایم 500 هزار تومان پول داده است بگویم خوب ایشان که راهنمای ما است این مقدار پول را داده  پس من کمتر مثلا 200 هزار تومان بدهم .

هرکس خودش را با خودش باید مقایسه کند نه با دیگری . خودت را با خودت مقایسه کن نه با راهنمایت و نگویید بگذار ببینم فلانی که پول دارتر است چقدر کمک می کند و من کمتر کمک کنم.

درست است فلانی پول دار است اما اذن این که بتواند ببخشد را ندارد یعنی اصلا این توانایی را ندارد خیلی ها دلشان می خواهد کمک کنند اما توانایی بخشیدن ندارند

اما ما اگر بتوانیم پول برای یک متر یا یک آجر برای کنگره بدهیم می توانیم این کار نیک را برای خودمان ذخیره کنیم و اگر ده نسل بعد از ما یک نفر معتاد در فامیل من به وجود بیاید می تواند به کنگره بیاید و درمان شود.

در جشن گلریزان از شما طلا و انگشتر قبول نمی کنند پس اگر می خواهید طلا بدهیدباید آن را بفروشید و پولش را به حساب کنگره واریز کنید

آقای مهندس خیلی زیبا بیان کردند که من در جمع خدمتگزاران بیرون از کنگره که به بچه های بی سر پرست و برای تهیه کردن جهیزیه برای جوانان و........بودم من به آنها گفتم که شما همه خدمت ها و کارها را می کنید ولی شاید یک سری از آنها دچار اعتیاد شوند و به سراغ ما بیایند پس ما هستیم که می توانیم گره مشکل شما را باز کنیم که خدمت های شما بی نتیجه نباشد
ما با خرید زمین شعبه ها می توانیم خواهران یا برادران و پدران و بزرگان و.... ما بروند در این شعبه های کنگره 60 اصولی و انسانی به درمان کامل برسند

مسئله ای که باید حتما یاد بگیریم این است که وعده خداوند دروغ نیست اگر این موضوع را بدانیم و قبول داشته باشیم همه مشکلات حل می شود و تمام زندگی و اعمال ما برمبنای نظم است هر آنچه گفته شده انجام می شود.


برگرفته از: سخنان همسفر الهه عزیز + سی دی مال + سخنان همسفر لیلا


   گردآوری: همسفر شهلا


[ 1397/08/27 ] [ 07:50 ق.ظ ] [ همسفر شهلا ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


وقتی که خسته از دنیای تاریک و ظلمانی اعتیاد، و با پیمودن راه های دشوار و پر از خطر، با پاهای خسته و ناتوان، به "اینجا" می رسی، بدان که اینجا سرزمین عشق است. سرزمین نور و امید.
ܓ✿اینجا کنگره ی 60 است...ܓ✿
در این سرزمین تو را همسفر می خوانند و همراه غرق شده در تاریکی اعتیادت را مسافر.
هر چند هر دو مسافرید! مسافرانی به مقصد عشق...
هر روز این سفر عینِ خوشبختی ست...
هر روزش فهمیدن و بزرگ شدن است، هر لحظه اش امید است و شوق..
و تو با هر قدم می رسی، با هر تپش قلبت اوج می گیری...
اینجا یاد می گیری از کنار تمام آدم هایی که برایت از محال بودن خواسته هایت می گویند بگذری و به حرمت تمام چشم هایی که منتظر رسیدنت هستند تلاش کنی.
مدال زیبای رسیدن تنها سهم توست.
افتخار فتح این قله، تنها باید نصیب دست های خسته ی تو شوند.
گرما و سرما، باد و باران، برف و تگرگ، طوفان و گرباد، هر چه باشد، نمی تواند مانع تو که کفش های آهنینت را به پا کرده ای و راهی سفر شده ای باشد...!
و این جاده میزبان قدم های توست...
حالا که عزم رفتن کرده ای، چشمانت را ببند و تمام روزهای سخت را دوره کن، تمام روزهایی که حق تو خندیدن بود و سهم چشمانت اشک شد!
تمام شب هایی که آسوده به صبح نرسید...!
تمام شادی هایی که بدهکار این قلب مهربانی!
حالا تو ماندی و گام هایی به استواری یک کوه و قلبی مملو از امید و عشقی پر رنگ تر از هر روز.
مسافر سرزمین آرزوها، تو فقط برو!
ببین که پشت سرت تمام آبی آسمان را ریختم..!
دلت آرام...
یکی اینجا به تو قول داده...
قول داده که تمام خستگی هایت را جبران می کند...
پس فراموش نکن که وعده ی او، هرگز دروغ نیست...
اینجا سرزمین آرزوهاست...
اینجا کنگره ی 60 است...
و این وبلاگ متعلق به لژیون همسفر لیلا، در شعبه ی امین گلی خمینی شهر اصفهان است.

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب


  • paper | فال تاروت سه کارتی | فروش
  • فروش رپورتاژ آگهی | sales رپورتاژ
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic