ܓ✿ تـــو فــقــطــ لــیــلــی بــاش ܓ✿
تو فقط لیلی باش... دل مجنون با من... گذر از این هفت خان... سخت و آسون با من! (وب لژیون همسفر لیلا) 
قالب وبلاگ

نقش سی دی ها در آموزش

به قلم: همسفر شهلا

این سی دی ها به من آموزش می دهند و من اگر درک درستی از آن ها نداشته باشم و کاربرد صحیح آن آموزش ها را  در زندگی ندانم از قافله ی کنگره عقب می مانم و اگر دیر به ایستگاه برسم اتوبوس را نخواهم دید. 

در ادامه مطلب بخوانید

سیستم کنگره 60 یک چرخه بزرگ است و باید به ساختار کنگره 60 توجه نمود. چون یک مرکز آموزشی ست و تمامی منبع آموزشی کنگره 60 در سی دی ها نهفته شده است که از جناب آقای مهندس دژآکام و استاد امین به واسطه راهنمایان بزرگوار به دست ما می رسد.  منِ همسفر زمانی که وارد کنگره شدم اعتیاد به مواد مخدر نداشتم، پس از لحاظ جسمی نیازی به درمان ندارم، اما مشکلات و گره هایی که در زندگی منِ همسفر با افکار منفی و ضد ارزشی در من شکل گرفته و باعث شده بود که تمام وجود خود را غرق منیت،حسادت، قیاس، قضاوت، ظاهربینی و گوشه گیری کنم که چرا امکانات زندگی من و فرزندم این است و بسیاری از چراهای دیگر...

من فقر ظاهری زندگی خود را می دیدم و اصلا توجه ی به فقر آگاهی خود نداشتم. تا این که خدا را شکر راه کنگره برای مسافرم باز شد و من هم توانستم به عنوان همسفر از این آموزش های ناب و بی نظیر استفاده کنم و علم درست زندگی کردن را بیاموزم و بدانم فقر من جهل و نادانی من است و من اگر ندانی را بدانم می توانم از سی دی ها بهره برداری کنم.

من در کنگره به واسطه این مشکلات در مسیر درمان و آموزش قرار می گیرم و قرار است من در این سفر با بزرگترین دشمن خود که جهل و ناآگاهی است دست و پنجه نرم کنم. و اما در هنگامه ی سفر نیاز به آذوقه دارم و تنها با فرمانبرداری و استفاده صحیح و کاربردی از سی دی هایی که راهنمای بزرگوارم برایم انتخاب می کند آذوقه سفر خود را تهیه می کنم و تمام این آموزش ها که یاد می گیرم سی دی هایی ست که راهنمای بزرگوارم انتخاب می کند و من با گوش سپردن و نوشتن و عمل کردن به این سی دی ها  نگرشم را به زندگی تغییر می دهم و این موضوع باعث می شود سفر خوب و موفقی در تمام سطوح زندگی داشته باشم.

این بزرگترین شانس در زندگی من است که خداوند چنین راهی را برای من باز کرد، پس غافل نباشم؛ چون صلح و آرامشی که یک عمر به دنبال آن بودم در اینجا یافتم؛ پس اگر در آموزش گرفتن از سی دی ها کوتاهی کنم، به ضرر خودم تمام می شود؛ چون سی دی هایی که به دست من می رسد به روز است.

این سی دی ها به من آموزش می دهند و من اگر درک درستی از آن ها نداشته باشم و کاربرد صحیح آن آموزش ها را  در زندگی ندانم از قافله ی آموزش های کنگره عقب می مانم و اگر دیر به ایستگاه برسم اتوبوس را نخواهم دید. 

به نظر من آموزش سی دی ها که یک راهنما به رهجو های خود می دهد مثل یک پازل هزار تکه است و با آموزش گرفتن هر هفته در لژیون از طرف راهنما تکه های پازل در کنار هم چیده می شود. حال رهجویی که نمی آید و بی نظم است، نمی تواند پازل خود را به درستی تکمیل کند و در نهایت با پازلی مواجه خواهد شد که تکه های بسیاری از آن وجود ندارد و شکلی که باید در پازل تکمیل می شد به دست نیامده است. سی دی ها تنها آبمیوه ای در کنگره60  هستند که هر چه از آن استفاده کنیم تشنه تر می شویم و  انتظار سی دی هفته را داریم که از سخنان آقای مهندس و استاد امین بهره‌مند شویم و علم درست زندگی کردن را بیاموزیم. 

راهنمای بزرگوارم همیشه تاکید می کنند که  به غیر از گوش کردن به سی دی ها حتما باید آن ها را بنویسید تا ملکه ذهن شما شوند.  در ادامه مراتب خدا قوت، تشکر و قدردانی خود را نسبت به مهندس دژآکام بنیان کنگره60 و استاد امین و راهنمای بزرگوارم بابت انتخاب و آموزش سی دی ها و تمام خدمتگزاران تهیه و توزیع سی دی ها ابراز می دارم، چرا که آنان با این کار عظیم راه درست زندگی کردن و بودن در راه صراط مستقیم را به ما آموزش می دهند تا ما به صلح و آرامش برسیم.

با احترام: همسفر شهلا
طبقه بندی: مشارکت های مکتوب، 
[ 1397/09/11 ] [ 11:54 ب.ظ ] [ همسفر شهلا ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


وقتی که خسته از دنیای تاریک و ظلمانی اعتیاد، و با پیمودن راه های دشوار و پر از خطر، با پاهای خسته و ناتوان، به "اینجا" می رسی، بدان که اینجا سرزمین عشق است. سرزمین نور و امید.
ܓ✿اینجا کنگره ی 60 است...ܓ✿
در این سرزمین تو را همسفر می خوانند و همراه غرق شده در تاریکی اعتیادت را مسافر.
هر چند هر دو مسافرید! مسافرانی به مقصد عشق...
هر روز این سفر عینِ خوشبختی ست...
هر روزش فهمیدن و بزرگ شدن است، هر لحظه اش امید است و شوق..
و تو با هر قدم می رسی، با هر تپش قلبت اوج می گیری...
اینجا یاد می گیری از کنار تمام آدم هایی که برایت از محال بودن خواسته هایت می گویند بگذری و به حرمت تمام چشم هایی که منتظر رسیدنت هستند تلاش کنی.
مدال زیبای رسیدن تنها سهم توست.
افتخار فتح این قله، تنها باید نصیب دست های خسته ی تو شوند.
گرما و سرما، باد و باران، برف و تگرگ، طوفان و گرباد، هر چه باشد، نمی تواند مانع تو که کفش های آهنینت را به پا کرده ای و راهی سفر شده ای باشد...!
و این جاده میزبان قدم های توست...
حالا که عزم رفتن کرده ای، چشمانت را ببند و تمام روزهای سخت را دوره کن، تمام روزهایی که حق تو خندیدن بود و سهم چشمانت اشک شد!
تمام شب هایی که آسوده به صبح نرسید...!
تمام شادی هایی که بدهکار این قلب مهربانی!
حالا تو ماندی و گام هایی به استواری یک کوه و قلبی مملو از امید و عشقی پر رنگ تر از هر روز.
مسافر سرزمین آرزوها، تو فقط برو!
ببین که پشت سرت تمام آبی آسمان را ریختم..!
دلت آرام...
یکی اینجا به تو قول داده...
قول داده که تمام خستگی هایت را جبران می کند...
پس فراموش نکن که وعده ی او، هرگز دروغ نیست...
اینجا سرزمین آرزوهاست...
اینجا کنگره ی 60 است...
و این وبلاگ متعلق به لژیون همسفر لیلا، در شعبه ی امین گلی خمینی شهر اصفهان است.

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب


  • paper | فال تاروت سه کارتی | فروش
  • فروش رپورتاژ آگهی | sales رپورتاژ
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic