ܓ✿ تـــو فــقــطــ لــیــلــی بــاش ܓ✿
تو فقط لیلی باش... دل مجنون با من... گذر از این هفت خان... سخت و آسون با من! (وب لژیون همسفر لیلا) 
قالب وبلاگ

به نام خالق عشق و محبت

آنچه باور است محبت است و آنچه نیست ظروف تهی ست

دستور جلسه این هفته :بنیان کنگره 60

هرچند با این نوشتار کوتاه هرگز نمی توان بیان کرد که چه شد و چه خواهد شد و چه در راه است، اما به ‌هرحال هرکدام از ما در حد وسع و توانمان فرصت داریم در این هفته در این ‌باره صحبت کنیم و مشارکت داشته باشیم . 

در ادامه مطلب بخوانید

خداوند را شاکر و سپاسگزارم که اذن ورود مسافر من را برای سفر در کنگره 60 صادر کرد تا بتواند با متد دی اس تی برای اولین بار در زندگی از تاریکی و ظلمت اعتیاد به درمان و رهایی برسد .من با تجربه ای که از درمان مسافرم دارم و با ورودم به کنگره با اطمینان خاطر می گویم که اگر متد دی اس تی و داروی شفا بخش اوتی و آموزش های کنگره 60 که به جز اهمیت دادن به جسم، روح، روان و جهانبینی نبود، نه تنها مسافر من بلکه هیچ‌ یک از مصرف کننده گان به درمان قطعی و رهایی نرسیده بودند.

همه ی ما خانواده ها رهایی و وجودمان در کنگره را مدیون بنیان کنگره 60 جناب آقای مهندس و حرکت عظیم ایشان می‌دانیم که با لطف خداوند این اتفاق تنها از دست ایشان برمی آمد.

سال‌های سال بود که مصرف‌کنندگان مواد مخدر راهی برای درمان و رهایی از اعتیاد پیدا نمی‌کردند، راه‌های بسیاری برای ترک را تجربه کردند اما برای درمان و رهایی راهی پیدا نشده بود و جز این که روز به روز با تخریب بالا به کار خود ادامه می دادند چیز دیگری نبود.

من در بدو ورودم به کنگره آقای مهندس را بنیانگدار کنگره می نامیدم، تا اینکه یک روز راهنمای خوبم به من گفتند جناب آقای مهندس دژاکام بنیانگذارکنگره60 نیستند، بلکه خودِ بنیان هستند و این موضوع برای من سوال شده بود که این دو واژه چه تفاوتی با هم دارند؟ تا اینکه با گوش دادن به سی دی بنیان که راهنمای بزرگوارم از من خواستند آن را گوش دهم، جواب سوال خود را پیدا کردم و فهمیدم که جناب مهندس حسین دژاکام در سال 75 در ماه مبارک رمضان مصرف کننده بودند و راه حلی را امتحان می کنند و در تاریخ 76/9/15 به نتیجه می رسند و پس از درمان این کشف بزرگ و رسیدن به رهایی و تجربیات خود را در اختیار هم نوعان خود قرار می دهند تا تمام کسانی که در دام اعتیاد به سر می برند آزاد و رها شوند.

آقای مهندس بنیان کنگره60 ساختار کنگره  را طراحی کردند .متد دی اس تی و تمامی آنچه ما امروز در کنگره می‌بینیم از جمله نوشتارها، حرمت،  قوانین و غیره  همه توسط ایشان به دست ما می رسد و به اجرا گذاشته می شود. به همین دلایل باید بگویم که خودِ بنیان و ریشه ی این سیستم عظیم هستند و من با این آگاهی که پیدا کردم به خود بالیدم که یک ایرانی هستم و مشکلی که اکثر خانواده ها درگیر آن هستند بیرون از کنگره آن را حل نشدنی و لاعلاج می دانند، اما به خواست خداوند و یاری او به واسطه بزرگ مرد ایرانی جناب آقای مهندس بنیان کنگره 60 کشف و طراحی شده است و یک مصرف کننده و خانواده او که در هیچ مکانی جایگاهی نداشتند به درمان قطعی برسند و در کل خانواده و جامعه و کشور در زندگی به جایگاه هایی دست پیدا کنند که موفقیت نه تنها شامل حال خودشان و خانواده اش بشود، بلکه به کل جهان ارائه بدهند.

شاکر و سپاسگزار خداوند هستم به خاطر این عمل عظیم و از خداوند می‌خواهم همین طور که تا به حال کمک آقای مهندس و پیشرفت کنگره و این عمل عظیم بوده باز هم کمک کنند تا آرزوهایشان که در اصل کامل شدن آکادمی و دانشگاه جمعیت احیای انسانی کنگره60 هست خریداری و ساخته شود و انشاالله کل جهان بتوانند استفاده کنند و به درمان برسند.

 در این هفته و در دستور جلسه بنیان کنگره 60 این آغاز که آغازهای بی‌شماری در پی دارد را به بنیان کنگره 60 آقای مهندس دژکام و مادر معنوی سرکار خانم آنی و فرزندان ارجمندشان جناب آقای امین دژاکام و سرکار خانم آنی کماندار و سرکار خانم شانی تبریک و خدا قوت می‌گویم. هرچند با این نوشتار کوتاه هرگز نمی توان بیان کرد که چه شد و چه خواهد شد و چه در راه است، اما به ‌هرحال هرکدام از ما در حد وسع و توانمان فرصت داریم در این هفته در این ‌باره صحبت کنیم و مشارکت داشته باشیم

روز چهارشنبه آقای مهندس در سخنان خودشان به مناسبت هفته بنیان گفتند که این هفته هرچند سالگرد رهایی بنیان کنگره است اما در واقع تولد کنگره است و این تولد برای تمام اعضای کنگره استدر پایان یک بار دیگر این هفته عزیز و گرامی را به بنیان کنگره 60 و خانواده محترمشان و کل اعضای کنگره خصوصاً به اعضای شعبه امین گلی تبریک عرض می کنم و خداقوت به پیشکسوتان که با آقای مهندس  همکاری کردند تا این سیستم پیشرفت کند و برای تمام آن هایی که در قید حیات هستند طول عمر با عزت و موفقیت خواستارم و تمام کسانی که از دنیا رفته اند طلب مغفرت از خداوند خواهانم.

از صمیم قلبم می گویم خدا قوت بنیان کنگره....

خدا قوت بنیان محبت...

خدا قوت نگهبان کنگره60....

با بهترین آرزوها....... 

نویسنده: همسفر شهلا
طبقه بندی: مشارکت های مکتوب، 
برچسب ها: بنیان کنگره 60، مهندس حسین دژاکام،  
[ 1397/09/19 ] [ 10:15 ب.ظ ] [ همسفر شهلا ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


وقتی که خسته از دنیای تاریک و ظلمانی اعتیاد، و با پیمودن راه های دشوار و پر از خطر، با پاهای خسته و ناتوان، به "اینجا" می رسی، بدان که اینجا سرزمین عشق است. سرزمین نور و امید.
ܓ✿اینجا کنگره ی 60 است...ܓ✿
در این سرزمین تو را همسفر می خوانند و همراه غرق شده در تاریکی اعتیادت را مسافر.
هر چند هر دو مسافرید! مسافرانی به مقصد عشق...
هر روز این سفر عینِ خوشبختی ست...
هر روزش فهمیدن و بزرگ شدن است، هر لحظه اش امید است و شوق..
و تو با هر قدم می رسی، با هر تپش قلبت اوج می گیری...
اینجا یاد می گیری از کنار تمام آدم هایی که برایت از محال بودن خواسته هایت می گویند بگذری و به حرمت تمام چشم هایی که منتظر رسیدنت هستند تلاش کنی.
مدال زیبای رسیدن تنها سهم توست.
افتخار فتح این قله، تنها باید نصیب دست های خسته ی تو شوند.
گرما و سرما، باد و باران، برف و تگرگ، طوفان و گرباد، هر چه باشد، نمی تواند مانع تو که کفش های آهنینت را به پا کرده ای و راهی سفر شده ای باشد...!
و این جاده میزبان قدم های توست...
حالا که عزم رفتن کرده ای، چشمانت را ببند و تمام روزهای سخت را دوره کن، تمام روزهایی که حق تو خندیدن بود و سهم چشمانت اشک شد!
تمام شب هایی که آسوده به صبح نرسید...!
تمام شادی هایی که بدهکار این قلب مهربانی!
حالا تو ماندی و گام هایی به استواری یک کوه و قلبی مملو از امید و عشقی پر رنگ تر از هر روز.
مسافر سرزمین آرزوها، تو فقط برو!
ببین که پشت سرت تمام آبی آسمان را ریختم..!
دلت آرام...
یکی اینجا به تو قول داده...
قول داده که تمام خستگی هایت را جبران می کند...
پس فراموش نکن که وعده ی او، هرگز دروغ نیست...
اینجا سرزمین آرزوهاست...
اینجا کنگره ی 60 است...
و این وبلاگ متعلق به لژیون همسفر لیلا، در شعبه ی امین گلی خمینی شهر اصفهان است.

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب


  • paper | فال تاروت سه کارتی | فروش
  • فروش رپورتاژ آگهی | sales رپورتاژ
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic