ܓ✿ تـــو فــقــطــ لــیــلــی بــاش ܓ✿
تو فقط لیلی باش... دل مجنون با من... گذر از این هفت خان... سخت و آسون با من! (وب لژیون همسفر لیلا) 
قالب وبلاگمن قبل از کنگره فکر می‌کردم، منظور از خمر در قرآن فقط شراب و الکل است و می‌گفتم خدا را شکر که مسافر من الکل مصرف نمی‌کند، اما آقای مهندس به‌خوبی توضیح دادند که هر چیزی که روی فکر و اندیشه انسان پوشش بگذارد، خمر محسوب می‌شود، یعنی همه مواد مخدر جزء خمر حساب می‌شوند...
در ادامه مطلب بخوانید...
==============================================

زیبای عزیز، تجربه اولین استادی در کنگره گوارای وجودت...

انشاالله همیشه در پیشگاه قدرت مطلق سربلند باشی و در میسر خدمت ثابت قدم و استوار باقی بمانی و نوری شوی برای یاری به در راه ماندگان وادی اعتیاد...

 به نام قدرت مطلق الله...

روز دوشنبه 97/11/15 جلسه چهاردهم از دور دوازدهم کارگاه‌های

آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه هم‌سفران شعبه امین گلی با

استادی هم‌سفر زیبا، نگهبانی هم‌سفر زهرا و دبیری هم‌سفر مینا

با دستور جلسه OT " رأس ساعت 15 آغاز به کار نمود.

 

سخنان استاد گرامی:

خدا را شاکر و سپاس‌گزارم که توفیق خدمت در این جایگاه را به بنده داد و از راهنمای خوبم خانم لیلای عزیز و نگهبان جلسه سپاس‌گزارم که به من اجازه دادند در این جایگاه خدمت کنم.

در مورد دستور جلسه؛ آقای مهندس در صحبت‌های روز چهارشنبه فرمودند: درگذشته چیزی به نام اعتیاد و مواد مخدر وجود نداشته و مواد مخدر مانند تریاک حکم دارو را داشتند که برای تسکین دردها استفاده می‌شدند.

هر چیزی در جای مناسب و به میزان مناسب استفاده شود دارو محسوب می‌شود ولی اگر زمان، مقدار و طریقه استفاده از آن نادرست باشد حتی سم محسوب می‌شود.

من قبل از کنگره فکر می‌کردم، منظور از خمر در قرآن فقط شراب و الکل است و می‌گفتم خدا را شکر که مسافر من الکل مصرف نمی‌کند، اما آقای مهندس به‌خوبی توضیح دادند که هر چیزی که روی فکر و اندیشه انسان پوشش بگذارد، خمر محسوب می‌شود، یعنی همه مواد مخدر جزء خمر حساب می‌شوند.

اما خداوند برای این مواد، حرمت نگذاشته و نگفته اصلاً از مواد مخدر استفاده نشود. درست است ضررهای زیادی دارد ولی اگر به‌درستی استفاده شود، نتایج خوبی دارد و مفید است.

قبلاً به‌عنوان نوش دارو استفاده می‌شده و در دست همگان نبوده بلکه در دست حکیمان و طبیبان بوده و با گذر زمان در دسترس همگان قرارگرفته و استفاده نا به‌جا از آن شده است.

همیشه می‌گویند هر چیزی کمش دارو و زیادش سم هست. شربت OT هم همین‌طور. اگر با دستور استاد و راهنما مصرف شود دارو است ولی اگر در دست بیمار باشد آ نتی ایکس محسوب می‌شود.

مسافر من قبل از ورود به کنگره وارد کلینیکی شد و شربت OT را به‌اندازه دو هفته به مسافرم دادند. مسئول کلینیک به ما گفت بسته به نیاز و خواسته خود برای درمان باید از این دارو استفاده کنید و خودتان طوری برنامه‌ریزی کنید تا این مقدار زود تمام نشود و برای دو هفته‌تان کفایت کند.

وقتی من دیدم دارو زودتر از دو هفته رو به اتمام است به دلیل عدم آگاهی و نگرفتن آموزش لازم شربت را کم می‌کردم و آب را با شربت مخلوط می‌کردم و این کار باعث می‌شد شربت جذب بدن مسافرم نشود و به‌جای اینکه در طول شش ماه مقدار OT کم شود، افزایش می‌یافت و مسافرم از این کار من خبری نداشت.

وقتی با مسئول کلینیک صحبت کردیم، جایی را به نام کنگره معرفی کرد و گفت چند نفر به من گفتند که در این مکان با شربت OT درمان شده‌اند.

آن زمان، این شعبه تازه تأسیس‌شده بود و بعد از سه ماه که دیدم مسافرم به کنگره می‌آید و متوجه تغییراتی در او شدم، من هم در این سفر او را همراهی کردم و به خاطر اشتباه آن روز من، مصرف مسافرم زیاد شده بود و به‌جای 10 ماه،14 ماه سفرمان طول کشید ولی خدا را شکر به درمان رسیدیم.

صحبت دیگری که داشتم، این را مدنظر داشته باشیم، ما در سفر اول همیشه نگرانیم و استرس داریم که نکند مسافرمان گریز بزند و ... و از سفر خود لذت نمی‌بریم.

اما باید قدر این سفر اولی بودن را بدانیم. زمان خوردن داروی مسافرمان، انتظار کشیدن برای لحظه رهایی و ... را این‌ها همه لذت دارد. همه‌چیز را به بدی نبینیم و مدام نگوییم کاش زودتر سفرمان تمام شود و قدر لحظه‌لحظه سفرمان را بدانیم.

ممنون که با صبوری به صحبت‌های من گوش دادید.

منبع: وبلاگ نمایندگی امین گلی
طبقه بندی: خدمت گزاران، 
[ 1397/11/17 ] [ 08:15 ب.ظ ] [ همسفر لیلا (راهنمای لژیون) ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


وقتی که خسته از دنیای تاریک و ظلمانی اعتیاد، و با پیمودن راه های دشوار و پر از خطر، با پاهای خسته و ناتوان، به "اینجا" می رسی، بدان که اینجا سرزمین عشق است. سرزمین نور و امید.
ܓ✿اینجا کنگره ی 60 است...ܓ✿
در این سرزمین تو را همسفر می خوانند و همراه غرق شده در تاریکی اعتیادت را مسافر.
هر چند هر دو مسافرید! مسافرانی به مقصد عشق...
هر روز این سفر عینِ خوشبختی ست...
هر روزش فهمیدن و بزرگ شدن است، هر لحظه اش امید است و شوق..
و تو با هر قدم می رسی، با هر تپش قلبت اوج می گیری...
اینجا یاد می گیری از کنار تمام آدم هایی که برایت از محال بودن خواسته هایت می گویند بگذری و به حرمت تمام چشم هایی که منتظر رسیدنت هستند تلاش کنی.
مدال زیبای رسیدن تنها سهم توست.
افتخار فتح این قله، تنها باید نصیب دست های خسته ی تو شوند.
گرما و سرما، باد و باران، برف و تگرگ، طوفان و گرباد، هر چه باشد، نمی تواند مانع تو که کفش های آهنینت را به پا کرده ای و راهی سفر شده ای باشد...!
و این جاده میزبان قدم های توست...
حالا که عزم رفتن کرده ای، چشمانت را ببند و تمام روزهای سخت را دوره کن، تمام روزهایی که حق تو خندیدن بود و سهم چشمانت اشک شد!
تمام شب هایی که آسوده به صبح نرسید...!
تمام شادی هایی که بدهکار این قلب مهربانی!
حالا تو ماندی و گام هایی به استواری یک کوه و قلبی مملو از امید و عشقی پر رنگ تر از هر روز.
مسافر سرزمین آرزوها، تو فقط برو!
ببین که پشت سرت تمام آبی آسمان را ریختم..!
دلت آرام...
یکی اینجا به تو قول داده...
قول داده که تمام خستگی هایت را جبران می کند...
پس فراموش نکن که وعده ی او، هرگز دروغ نیست...
اینجا سرزمین آرزوهاست...
اینجا کنگره ی 60 است...
و این وبلاگ متعلق به لژیون همسفر لیلا، در شعبه ی امین گلی خمینی شهر اصفهان است.

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب


  • paper | فال تاروت سه کارتی | فروش
  • فروش رپورتاژ آگهی | sales رپورتاژ
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات