ܓ✿ تـــو فــقــطــ لــیــلــی بــاش ܓ✿
تو فقط لیلی باش... دل مجنون با من... گذر از این هفت خان... سخت و آسون با من! (وب لژیون همسفر لیلا) 
قالب وبلاگ

به نام خدایی که دراین نزدیکی است

لژیون دوم همسفران شعبه امین گلی در روز دوشنبه 95/8/24با استادی همسفر لیلا وبا حضور گرم اعضای لژیون وبا دستور جلسه ی 

(سی دی غریزه جنسی 1و2

 راس ساعت 16:30 برگزار شد.

در ابتدا استاد این چنین فرمودند:

معمولاً صحبت کردن درمورد غریزه جنسی خیلی کم اتفاق می افتد، و خیلی کم پیش می آید که زن وشوهری در این مورد با هم صحبت کنند، درصورتی که خود غریزه جنسی هم برای زن و هم برای مرد یک مسئله فوق العاده مهم است. یکی از ارکان زندگی هر انسانی همین مسئله است؛ بسیاری از سرد شدن ها نسبت به همدیگر، بی مهری ها، جدایی ها و طلاق ها فقط وفقط به خاطراین وجود می آید که...

در ادامه مطلب بخوانید...

 زن وشوهر یاد نگرفته اند که چگونه این مسائل را حل کنند و یا در مورد آن با هم صحبت کنند، چرا که همیشه شنیده ایم زشت است، بد است و نباید بگوییم! واین قدر نگفته ایم و روی آن سرپوش گذاشته ایم که در وجودمان شده یک معضل خیلی بزرگ.

آقای مهندس در این سی دی می گویند زمان های قدیم ساق دوش بوده است! برای آموزش غریزه ی جنسی به عروس و داماد، چون پدرو مادر که خجالت می کشیدند راجع به این مسائل با پسر یا دخترخود صحبت کنند و هم کلاسی ها هم که اطلاعات غلط می دادند، درصورتی که بعضی مواقع آن ساق دوش هم اطلاعات درستی از این مسائل نداشت، 

اولین کسی که باید راجع به غریزه جنسی و مشکلات پیرامون آن، با او صحبت کنیم همسراست، اما با این حال این گونه گفتگوها بین زن و شوهر بسیار کم اتفاق می افتد؛ در صورتی که محرمترین فرد به انسان همسر اوست، حتی محرم تر از پدر و مادر. در مواقعی  یکی از طرفین خواسته یا نیاز و یا مشکلی در این زمینه دارد، ولی به همسر خود نمی گوید و مسئله اش حل نشده باقی می ماند، در صورتی که اگر با همسر خود آن موضوع را مطرح کند شاید آن مسئله حل شود.

یک سری از اشخاص هستند که اگر چنین مسئله ای داشته باشند به همه می گویند به غیر از همسر خود! دراینجا آقای مهندس می فرمایند: لازم نیست راه بیفتی و مشکلت را به همه بگویی؛ تنها کسی که می تواند به تو کمک کند مشاور است؛ یعنی کسی که درس این را خوانده  باشد و بتواند به تو مشاوره بدهد و شما باید این قدر بروید و بیایید تا مشکلتان حل شود، ولی در مورد آن با کسی صحبت نکنید.

استاد در مورد آگاهی دادن به فرزندان خود در این مورد این گونه گفتند:

بعضی از بچه ها از زمانی که دست چپ و راست خود را می شناسند شروع به پرسش راجع به این مسائل می کنند و اگر منِ مادر نتوانم به سوالات او پاسخ دهم، سوال او از بین نمی رود، بلکه ممکن است برای گرفتن پاسخ به سراغ شخص یا منبع دیگری برود و اطلاعات ناقص و اشتباهی را از جای دیگری بگیرد؛ پس مسائل جنسی یک علم و یک دانش است که حتی در دانشگاه هم تدریس می شود و باید این آموزش ها را مرحله به مرحله به فرزندان خود آموزش دهیم. البته شروع آموزش می تواند از زمانی باشد که کودکان ما شروع به پرسیدن این مسائل می کنند؛

پس یکی از وظایف من به عنوان یک مادر این است که خودم در کلاس هایی که در این رابطه وجود دارد(آموزش مسائل جنسی به کودکان) شرکت کنم؛ چون برای هر مقطعی پاسخی متفاوت وجود دارد که در حد درک و فهم کودکان است، پس آن ها را آموزش بگیریم و بعد آن آگاهی ها را نسبت به سن کودک خود و ظرفیت او، آرام آرام به او منتقل کنیم، اما به کودکان خود دروغ نگویید؛ 

وقتی که پدر و مادرها فرزندان خود را آگاه کنند، در آینده آن ها کمتر به مشکل بر می خورند.(باز تکرار می کنم، حتما خودتان در این مورد و چگونگی آگاهی دادن به کودکان، پیش یک مشاور، آموزش دیده باشید.)

در ادامه اعضای لژیون (همسفر فاطمه، اکرم، اشرف، کبری، لیلا، اکرم، عفت، هاجر، شهربانو، فاطمه و یاسمن) در مورد سی دی های غریزه مشارکت کردند و مهم ترین نکاتی که بیان نمودند این چنین بود:

مسائل جنسی یک مثلثی را تشکیل می دهند به نام: کارکرد اعضای جنسی، خواست و احساس انسان ها و رعایت بهداشت. شاید دو ضلع اول، دست خود شخص ناشد، اما رعایت بهداشت کاملاً بر عده ی خود شخص است و اگر سیستم ایکس درست باشد و خواست و احساس هم وجود داشته باشد، اما بهداشت رعایت نشود، همه چیز خراب می شود. 

- از عشق تا نفرت فقط یک تار مو فاصله است، از خوب بودن مسائل جنسی تا بد بودن آن هم یک تار مو فاصله است که گاهی با رعایت نکردن بهداشت از بین می رود.

- ممکن است گاهی اوقات در جنس مونث، سرد مزاجی به وجود آید که، گاهی تقصیر جنس مذکر است، چون ممکن است به یک سری مسائل توجه نکند و به زن به چشم یک ابزار نگاه کند و رابطه ای تحمیلی ایجاد کند که باعث سردمزاجی در زنان می شود.

- تخریب انواع مواد روی مسائل جنسی بسیار زیاد است. از جمله:

الکل: تمام حواس را به هم می ریزد و باعث می شود که شخص عجوزه را جوان ببیند.

حشیش: باعث می شود که شخص ارتباط خود را با مسائل جنسی از دست بدهد و در فضای دیگری قرار بگیرد.

شیشه: عطش می آورد و انسان را تبدیل به یک حیوان درنده می کند و ممکن است آسیب های شدیدی به وجود آورد.

تریاک: تاخیر ایجاد می کند، و آرامش بخش است، اما در ادامه آن هم تخریب ایجاد می کند.

- در سفر اول نه باید مثل آهن سرد بود و نه مثل آتش گداخته، و هرگز نباید در این مسائل زیاده روی کرد.

- یکی از علت های برگشت افراد به مواد، بعد از ترک های متعدد، مشکل در مسائل جنسی ست، چون فرد می گوید من فقط در آن زمان خاص مواد مصرف می کنم و همین باعث برگشت دوباره به مواد است.

پس از مشارکت همسفران و در پایان استاد این چنین فرمودند:

این را بدانید که این ارتباط بین زن و شوهر بسیار مقدس است و اگر به غریزه جنسی به چشم یک امر مقدس نگاه کنید، هیچ وقت اجازه نمی دهید که افکار و احساسات منفی آن را خدشه دارکند،  پس باید نوع نگاه را عوض کرد.

هدف از آفرینش غریزه ی جنسی این موارد است:

- اصولا ازدواج  یعنی یکی شدن، یعنی وحدت، یعنی مکمل هم بودن، همدیگررا کامل کردن. و یکی از ارکان این کامل شدن مسائل جنسی است.

- تمام هستی ازجوانه زدن به وجود می آید و هر چیزی در هستی میل به بقا دارد و دوست دارد که تولید مثل کند. در این زمینه انسان ها وحیوانات شبیه به هم هستند و هر دو حب بقا دارند.

- صورآشکار و صور پنهان انسان ها با هم ارتباط تنگاتنگی دارند. وقتی زن وشوهر از نظر جسمی به یکدیگر نزدیک باشند قطعاً این مهر و علاقه در صور پنهان هم به وجود می آید؛ پس اگر زن و شوهر یک ارتباط سالم با هم نداشته باشند و بخواهند آن را با محبت جبران کنند قطعا نمی شود، منظورم این است که محبت به تنهایی جایگزین این مسئله نمی شود و خود غریزه ی جنسی باعث به وجود آمدن محبت بین زن و شوهر می شود.

بعد از آن لژیون با دعای خالصانه ی همسفران به پایان رسید.

نویسنده: همسفر لیلا رحیمی

تصویرگر: همسفر فاطمه
طبقه بندی: گزارشات لژیون، 
[ 1395/08/27 ] [ 07:01 ب.ظ ] [ همسفر لیلا رحیمی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


وقتی که خسته از دنیای تاریک و ظلمانی اعتیاد، و با پیمودن راه های دشوار و پر از خطر، با پاهای خسته و ناتوان، به "اینجا" می رسی، بدان که اینجا سرزمین عشق است. سرزمین نور و امید.
ܓ✿اینجا کنگره ی 60 است...ܓ✿
در این سرزمین تو را همسفر می خوانند و همراه غرق شده در تاریکی اعتیادت را مسافر.
هر چند هر دو مسافرید! مسافرانی به مقصد عشق...
هر روز این سفر عینِ خوشبختی ست...
هر روزش فهمیدن و بزرگ شدن است، هر لحظه اش امید است و شوق..
و تو با هر قدم می رسی، با هر تپش قلبت اوج می گیری...
اینجا یاد می گیری از کنار تمام آدم هایی که برایت از محال بودن خواسته هایت می گویند بگذری و به حرمت تمام چشم هایی که منتظر رسیدنت هستند تلاش کنی.
مدال زیبای رسیدن تنها سهم توست.
افتخار فتح این قله، تنها باید نصیب دست های خسته ی تو شوند.
گرما و سرما، باد و باران، برف و تگرگ، طوفان و گرباد، هر چه باشد، نمی تواند مانع تو که کفش های آهنینت را به پا کرده ای و راهی سفر شده ای باشد...!
و این جاده میزبان قدم های توست...
حالا که عزم رفتن کرده ای، چشمانت را ببند و تمام روزهای سخت را دوره کن، تمام روزهایی که حق تو خندیدن بود و سهم چشمانت اشک شد!
تمام شب هایی که آسوده به صبح نرسید...!
تمام شادی هایی که بدهکار این قلب مهربانی!
حالا تو ماندی و گام هایی به استواری یک کوه و قلبی مملو از امید و عشقی پر رنگ تر از هر روز.
مسافر سرزمین آرزوها، تو فقط برو!
ببین که پشت سرت تمام آبی آسمان را ریختم..!
دلت آرام...
یکی اینجا به تو قول داده...
قول داده که تمام خستگی هایت را جبران می کند...
پس فراموش نکن که وعده ی او، هرگز دروغ نیست...
اینجا سرزمین آرزوهاست...
اینجا کنگره ی 60 است...
و این وبلاگ متعلق به لژیون همسفر لیلا، در شعبه ی امین گلی خمینی شهر اصفهان است.

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب


  • paper | فال تاروت سه کارتی | فروش
  • فروش رپورتاژ آگهی | sales رپورتاژ
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic